Bez propozycji typów, ale z potężną dawką pomocnych statystyk przy typowaniu – dane od samego Króla! Co warto wiedzieć przed obstawianiem 15. listopada?

Holandia – Eerste Divisie

FC Dordrecht vs Roda JC

FC Dordrecht nie wygrał w swoich ostatnich 7 meczach. FC Dordrecht stracił co najmniej 1 bramkę w każdym z ostatnich 7 meczów. FC Dordrecht stracił co najmniej 1 bramkę w 86% meczów u siebie. 71% punktów FC Dordrecht zostało zdobytych u siebie. FC Dordrecht przegrał 57% meczów u siebie. FC Dordrecht strzelił 41% bramek po 75 minucie.

Roda JC strzeliła 79% bramek u siebie. Roda JC była niepokonany w ostatnich 4 meczach wyjazdowych.

FC Eindhoven vs MVV Maastricht

FC Eindhoven stracił co najmniej 1 bramkę w każdym z ostatnich 14 meczów. 79% spotkań FC Eindhoven miało łącznie ponad 2,5 bramki. FC Eindhoven straciło co najmniej 1 bramkę w 100% meczów u siebie. FC Eindhoven strzelił bramki w 100% meczów u siebie. 78% punktów FC Eindhoven zostało zdobytych u siebie. FC Eindhoven stracił co najmniej 1 bramkę w każdym z ostatnich 6 meczów u siebie.

MVV Maastricht strzelił gola w 71% meczów wyjazdowych. 67% punktów MVV Maastricht zostało zdobytych u siebie. MVV Maastricht przegrał 71% meczów wyjazdowych. MVV Maastricht przegrali 4 ostatnie mecze wyjazdowe. MVV Maastricht stracił 2 lub więcej bramek w każdym z 3 ostatnich meczów. MVV Maastricht stracił 2 lub więcej bramek w każdym z ostatnich 4 meczów wyjazdowych

TOP Oss vs FC Volendam

TOP Oss stracił co najmniej 1 bramkę w 71% meczów u siebie. 67% punktów TOP Oss zostało zdobytych u siebie.

FC Volendam stracił co najmniej 1 bramkę w 100% meczów wyjazdowych. 67% punktów FC Volendam zostało zdobytych u siebie.

Polska – 2. Liga

Widzew Łódź vs Gryf Wejherowo

Widzew Łódź stracił co najmniej 1 bramkę w 75% meczów u siebie.

Polska – 3. Liga – gr. 1

Bron Radom vs Polonia Warszawa.

Bron Radom stracił co najmniej 1 bramkę w każdym z ostatnich 7 meczów. Bron Radom stracił co najmniej 1 bramkę w 83% meczów u siebie. Bron Radom nie strzelił gola w 50% meczów u siebie. 77% punktów Bron Radom zostało zdobytych na wyjeździe. Bron Radom strzelił 75% bramek na wyjeździe.

Polonia Warszawa. nie udało się wygrać w ostatnich 8 meczach. Polonia Warszawa. straciła co najmniej 1 bramkę w każdym z ostatnich 11 meczów. 67% punktów Polonia Warszawa. zostało zdobytych w domu. Polonia Warszawa przegrała 71% meczów wyjazdowych. Polonia Warszawa przegrała 4 ostatnie mecze wyjazdowe.