Dzisiaj Dzień Przeciwdziałania Korupcji! Fryzjera już nie ma, ale kto wie, ten wie, że w świecie sportu dochodzi jeszcze do ustawek. My, nie ośmielamy się szukać takich wałków, ale w klimacie dzisiejszego dnia, chcemy złapać wysokie kursy!

➡️Wytypuj dowolne zdarzenie z 09.12 (niedziela) po kursie minimalnym 5.00 z oferty forBET
➡️Wygraj freebet o wartości 20 PLN w forBET
➡️Odpowiedź zamieść w komentarzu pod artykułem
➡️Wygrywa pierwsze 5 osób z poprawnym typem
➡️Ostatnie odpowiedzi do 23:00
➡️Przykład komentarza: Zdarzenie: Lechia – Legia, typ: Kucharczyk strzeli i wygra Legia, kurs: 5.40 forBET
➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę
➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika
➡️Konkurs 18+

Odbierz 1250 PLN od sponsora konkursu! Tylko dla czytelników Zagranie.

A tak prezentuje się nasz kupon:

Kupon w forBET na dzień przeciwdziałania korupcji

Analiza Damiana do meczu Real Potosi – Royal Pari Sion:

Łamaki, czyli pozycje bukmacherskie, w których pierwszą połowę wygrywa jeden z zespołów, a drugi zwycięża cały mecz. Przypadek? Czasami tak… a czasami nie, ale pozostawmy to w naszych domysłach. Typy na takie zdarzenia to często bardzo wysokie kursy oscylujące w okolicach 20-30. Niektóre kluby muszą uzupełnić swój budżet, niektórzy prezesi muszą zarobić na lepsze wakacje, kluby lubią sobie pomagać. Cokolwiek, chociaż chcemy czysty sport takie rzeczy się dzieją. Z okazji dzisiejszego święta udałem się w poszukiwanie takiej pozycji i ostateczny typ padł na ligę boliwijską… oczywiście nawet nie patrzyłem na czołowe europejskie rozgrywki, a właśnie te bardziej egzotyczne lub niższe poziomy rozgrywkowe. Sami odpowiedzcie sobie dlaczego… No dobra, to Division Profesional i starcie o 20:00 pomiędzy Real Potosi i Royal Pari. Dlaczego akurat to starcie? Goście są na drugiej pozycji w tabeli, ale ich kibice nie raz muszą drżeć o końcowy wynik. Po 23 kolejkach aż trzy razy Royal Pari miało sytuację w meczu o punkty, kiedy przegrywali do połowy i kończyli starcie z trzema oczkami do ligowej tabeli. Przypadek? Być może. Dorabianie sobie do pensji? Być może. Do tanga często trzeba dwojga i po cichu dla lepszej przyjaźni drugi klub może też zabawić się w ustawianie meczu. Nie twierdzę, że tutaj idzie jakaś ustawka… ale wiadomo jak to jest. Dlaczego wspomniałem o drugim do tanga? Trzy miesiące temu obie ekipy mierzyły się ze sobą w lidze i co się stało? Do przerwy 1-0 dla Real Potosi. Wynik końcowy? 2-1 dla Royal Pari. No i łamaczek jak w masło. Czy zrobią to znowu? Zobaczymy – gramy kurs na poziomie 23.00.

Analiza Wiktora do Real Sociedad – Real Valladolid:

Goście dzisiejszego meczu, a więc klub będący w posiadaniu Ronaldo (brazylijskiego) prezentuje się momentami naprawdę świetnie. Piłkarze chcą grać w piłkę, przy czym w zespole znajduje się kilku utalentowanych jednostek. Nie wiem, dlaczego na Valladolid został wystawiony tak wysoki kurs. Na przestrzeni sezonu potrafił on wygrywać z Betisem czy Villarealem i to na wyjazdach albo przegrywać z Barceloną tylko 0:1 (:D). Goście zajmują aktualnie 15. miejsce w tabeli La Liga i mają 2 punkty straty do miejsca 11. Piastuje je właśnie Real Sociedad. Oczywiście, gospodarze są lepsi kadrowo i w ogóle mają większy potencjał, ale wydaje mi się, że jest w tym meczu wartość na gości.