Dzień Osób Niepełnosprawnych – obstawiamy dla Amp Futbol #3grudnia

Otwieramy nasze trzecie okienko w adwentowym kalendarzu Zagranie i także coś rozdajemy… ale tym razem nie dla naszych czytelników. Z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych ekipa Zagranie tworzy kupon, z którego wygrana zostanie przekazana na Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych “Amp Futbol” – gramy o 1 963,50 PLN!

forBET zakłady bukmacherskie daje nam 500 PLN na zagranie kuponu. Mateusz, Damian i Igor dokładają od siebie jedną pozycję z przygotowaną analizą do AKO  i gramy o datek na Amp Futbol. Od razu śpieszę z wyjaśnieniami, że w wypadku niepowodzenia i tak przelejemy pewną sumę na narodową kadrę w piłce nożnej dla osób po amputacjach. Warto wspomnieć, ze forBET wspiera i jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski Amp Futbol.

 

Typerzy Zagranie dla Amp Futbol, które już może liczyć na nasze jakiekolwiek wsparcie. Święta to także okres, w którym wspiera się potrzebujących. My o tym nie zapominamy. Zachęcamy także inny do wpłacania i pomagania. Klikając tutaj przejdziesz do formularza, gdzie możesz wesprzeć Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych “Amp Futbol”.

AMP Futbol jest piłką nożną, w której mecze rozgrywają drużyny złożone z zawodników po jednostronnej wadzie lub amputacji kończyny dolnej.

ANALIZA MATEUSZA NA TYP DO MECZU PIAST GLIWICIE – POGOŃ SZCZECIN

ANALIZA DAMIAN NA TYP DO MECZU NEW JERSEY DEVILS – TAMPA BAY LIGHTNING

ANALIZA IGORA NA TYP DO MECZU MINNESOTA TIMBERWOLVES – HOUSTON ROCKETS