Specjalna promocja w forBET na Ekstraklasę! Wpłać dzisiaj depozyt i otrzymaj MAXIZYSK, czyli możliwość zgarnięcia dwukrotnie wyższych wygranych. Jeśli czujesz się mocny w typowaniu Ekstraklasy, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły MaxiZysku i dowiesz się, co gwarantuje Ci nasz kod promocyjny w forBET! Serdecznie zapraszamy do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wyższe wygrane na Ekstraklasie!

Promocja jest bardzo prosta i wymaga od Ciebie tylko jednej rzeczy – wpłaty na konto depozytowe. Akcja trwa od wczoraj i zakończy się dzisiaj o godz. 18:00. Do pierwszego depozytu, który wykonasz w tym czasie, otrzymasz szansę na zagranie kuponu z MaxiZyskiem. Oznacza to, że Twoja ewentualna wygrana na Ekstraklasie zostanie dwukrotnie pomnożona. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN. Z kolei najwyższy mnożnik wynosi 100 PLN.

Warto zwrócić uwagę na to, że MaxiZyskiem należy zagrać jednokrotnie za całą kwotę i trzeba zaznaczyć tę opcję przy zawieraniu zakładu. Na kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia, a każde musi być z minimalnym kursem 1.40. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty na Ekstraklasę. Pamiętaj również, że MaxiZysk NIE JEST bonusem, a to oznacza, że po zagraniu kuponu z mnożnikiem środki zostaną pobrane z salda głównego!

Zgarnij więcej z kodem promocyjnym forBET

Jeśli szukasz wszystkich informacji nt. bonusów, jakie możesz otrzymać od nas w forBET, to koniecznie kliknij tutaj -> forBET kod promocyjny. Z naszym kodem: 2350PLN możesz liczyć przede wszystkim na bonus od depozytu do 2050 PLN, zakład bez ryzyka do 100 PLN, dwa tygodnie gry bez podatku oraz specjalny MaxiZysk. Przyznasz, chyba że wygląda to bardzo dobrze i moim zdaniem naprawdę warto skorzystać z tych promocji! Pamiętaj, że jeszcze tylko dzisiaj możesz liczyć na dodatkowy bonus na Ekstraklasę!

Zaloguj się aby dodawać komentarze