Liga Mistrzów oraz bukmacherzy nie przestają zaskakiwać. Tym razem czas na Betclic, który przygotował bardzo ciekawe bonusy. Mowa o dwóch zakładach bez ryzyka 50 PLN każdy! Pierwszy możesz otrzymać po rejestracji z kodem ZAGRANIE50, a drugi dzięki promocji COMBI CRUSH. Koniecznie poznaj szczegóły, wykorzystaj zakłady bez ryzyka i dowiedz się co jeszcze może dać Ci Betclic bonus!

Szukasz najważniejszych informacji nt. promocji w Betclic? Odwiedź naszą zakładkę –> Betclic bonus i dowiedz się wszystkiego co Cię interesuje! Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce, zasady obrotu, szansa na o 50% wyższe wygrane, oferta bonusowa oraz wiele innych informacji. Sprawdź już teraz!

betclic bez ryzyka

Zagranie bez ryzyka razem z Betclic

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to lepszej okazji na jego założenie chyba nie mogłeś sobie wymarzyć! Jeszcze tylko dziś i jutro możesz wziąć udział w specjalnej promocji, dzięki której otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 50 PLN! Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to stawka wróci na konto depozytowe.

Promocja tylko z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE50. Kliknij w poniższy lub w powyższy baner, dzięki czemu przejdziesz do formularza rejestracyjnego. Z takiego bonusu w Betclic nie można nie skorzystać!

betlic bez ryzyka z zagranie

COMBI CRUSH czyli kolejny zakład bez ryzyka

Spokojnie, to nie jest żaden błąd! Jeśli wykorzystałeś zakład bez ryzyka po założeniu konta z powyższego kodu lub wcześniej posiadałeś już takie konto, to i tak możesz skorzystać z kolejnej promocji.

Jeśli chcesz wykorzystać kolejny zakład bez ryzyka, to najpierw musisz dołączyć do promocji na stronie bukmachera. Następnie należy zawrzeć kupon wielokrotny (z minimum 5 zdarzeniami) na wybrane przez siebie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które odbywają się w tym tygodniu. Promocja trwa w dniach 17-20.02. Minimalna stawka kuponu to 50 zł, a kurs musi wynosić co najmniej 5.00. Jeśli Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto bonusowe wróci 50 PLN (liczba nietrafionych zdarzeń nie ma znaczenia). Omawiany Betclic bonus może łączyć się z promocjami „Super kursy” oraz „Multi+”.

To jak, podejmujesz wyzywanie i skorzystasz z dwóch zakładów bez ryzyka? 😉

bonus od betclic combi crush

Fot. wyróżniające: Vlad1988 / Shutterstock.com