Wczorajszy dzień okazał się dla nas pechowy, gdyż do zwycięskiego kuponu zabrakło jednego lega. Bardzo późno w spotkanie weszli Czesi, co dało Polakom awans przy wyniku 5:2. Dzisiaj do rywalizacji deblowej przystępują kolejne drużyny, gdzie kilka reprezentacji jest poważnymi kandydatami do wygrania turnieju w Niemczech. Rozpoczynamy rywalizację w World Cup of Darts w górnej części drabinki. Zapraszam do lektury i oby szczęście nam dzisiaj bardziej dopisało niż wczoraj! 

Fuksiarz – skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Irlandia vs Portugalia

10.09.2021 r. – 20:10

Zarejestruj się u bukmachera Fuksiarz, gdzie będziemy grali dzisiejszy kupon z darta –> Kod promocyjny Fuksiarz 

Trzech zawodników z kartami PDC Tour oraz jeden zawodnik, który zupełnie odstaje swoją dyspozycją od pozostałych graczy. Czy będzie to gwóźdź do trumny zabierający awans do kolejnej rundy Portugalii? Okaże się już po godzinie 20:00, kiedy to na scenę w niemieckiej hali w Jena wyjdą reprezentacji Irlandii oraz Portugalii. Zdecydowanie najlepszych zawodnikiem tego pojedynku powinien być Jose de Sousa, który obecnie plasuje się na 8. miejscy światowego rankingu i ma już w swoim dorobku kilka wygranych turniejów telewizyjnych w rangi PDC tour. Bez wątpienia ma on udany sezon, a także aspirację na wygrywanie w pozostałych turniejach, jakie przyjdzie nam oglądać w jeszcze w tym sezonie. Niestety, ale bardzo ciężko będzie mu polegać na swoim partnerze z duetu, który może i ma już doświadczenie z poprzedniego roku z bezpośredniej rywalizacji na tym turnieju, jednakże sporo brakuje mu umiejętności i obycia z zawodami o tak wysokiej randze. Zdecydowanie to The Special One będzie dowodził w tej parze i prawdopodobnie będzie on rozpoczynał każdy leg, aby móc w jak najkrótszym odstępie podejść, mierzyć się z zakończeniami na doublach. Będzie to trudne zadanie, tym bardziej że Marques może być nieprzewidywalny w swoich poczynaniach, co może burzyć plan, jaki ustalą sobie Portugalczycy. Jose nie jest nawet klasyfikowany w rankingach PDC, co może nieco stawiać go w złym świetle i ustawiać go w cieniu tych zawodów. W poprzednim roku, kiedy także wraz z Jose rywalizował na Mistrzostwach Świata Zespołów udało im się awansować do drugiej rundy, gdzie mierzyli się z Austriakami. W swoim singlowym występie miał średnią 75 punktów na trzy lotki oraz bardzo mało znaczące podejścia do tarczy. Dzisiaj także może nie pomóc swojemu partnerowi, który także może chybić będąc wybijanym z rytmu w trakcie wymian kolejności.  

Z kolei zaskoczeniem dla mnie są kursy, jakie możemy spotkać przy Irlandii. Zespół dużo bardziej ograny w takiej formule rozgrywek. Do tego zawodnicy, którzy nie odstają tak bardzo od poziomu Sousy, a są znacznie lepsi niż Marques. Od lat znajdują się oni na listach PDC i są bardzo obeznani z turniejami telewizyjnymi. Irlandia w tym roku przyjeżdża w zestawieniu, które prezentują od 2018 roku. William O’Connor oraz Steve Lennon będą bronić krajowych barw. W swoim debiucie przegrali z Belgią, jednak rok później znaleźli się już w finale tej rywalizacji. Bardzo ograny już duet, który z pewnością może postraszyć rywali. Patrząc na drabinkę, to bardzo wyrównanie zapowiada się ich kolejna runda, gdzie prawdopodobnie trafią na Irlandię Północną. Obaj panowie zajmują miejsca w najlepszej 50. rankingu. W swoich startach utrzymują średnie w okolicach 90. punktów, co spokojnie powinno dać im wygraną. Czy tak się stanie? 

Co obstawiać?  

W moim odczuciu lepszą z par jest duet z Irlandii. W portugalskim zestawieniu z pewnością to Sousa będzie utrzymywał poziom, ale sądzę, że to nie wystarczy na stabilną parę przeciwników. Dużą różnicę zrobi Marques i wątpię, aby ten zawodnik pozwolił na awans Portugalii. W tym spotkaniu gram na handicap dodatni w stronę Irlandii! Jeżeli myślicie podobnie o tym spotkaniu, grając ten typ skorzystajcie także z oferty bonusów na start od Fuksiarz, gdzie przy rejestracji możecie zagrać z zakładem bez ryzyka! 

Fuksiarz
1.50
Irlandia +1,5 legów

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Niemcy vs Kanada

10.09.2021 r. – 21:40

Starcie gospodarzy z bardzo walecznymi Kanadyjczykami, którzy w poprzedniej edycji nieco zaszokowali obserwatorów tego turnieju, gdyż grali bardzo solidne spotkania. Nie zmienili zestawienia w porównaniu z poprzednim rokiem i na obiekt w Niemczech wyjdą w parze Jeff Smith i Matthew Campbell. Zawodnicy, którzy są już znani szerszemu gronu darta, jednak bez większych sukcesów indywidualnych oraz zespołowych. Jeff to darter, zajmujący obecnie 62. pozycję na listach rankingowych, natomiast jego partner nie wykorzystał zeszłorocznej szansy na kartę PDC i nie jest klasyfikowany w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym roku w pierwszym meczu nie są faworytami, ale można spodziewać się, że nie oddadzą łatwo pola swoim rywalom. W zeszłej edycji wykonywali bardzo dobre średnie, jednak ta pierwsza pozwoliła na pokonanie Irlandii Północnej, ale o 10. punktów gorsza w drugim meczu, nie pozwoliła na awans do ćwierćfinału i musieli uledz rywalom z Belgii. Dzisiaj mierzą się z Niemcami, z którymi jeszcze nie grywali od początku istnienia World Cup of Darts. Z pewnością wyjdzie brak przygotowania do turniejów telewizyjnych, pod aspektem przystosowania do publiczności. Z pewnością kibice będą im bardzo przeszkadzać, gdyż niemieccy darterzy grają na własnej hali w Lena. Czy właśnie ten aspekt będzie decydujący? 

Gospodarze turnieju mają niełatwy orzech do zgryzienia już od pierwszego meczu. Ich pojedynki w zeszłym roku pokazały, że w ich duecie drzemie ogromna siła, którą trzeba wykorzystać również na kortach w domowym obiekcie. Stanowczo będą mieli przewage w postaci kibiców, którzy to im będą pomagali, a Kanadyjczykom znacząco przeszkadzali. Nie zmieniają oni zestawienia w porównaniu do poprzedniej edycji i wystawiają najlepszych zawodników z rankingu. Gabriel Clemens oraz Max Hopp to darterzy, którzy od długiego czasu goszczą w największych turniejach telewizyjnych, tak więc doświadczenie także stoi po ich stronie. Do tego nieobliczalność Clemensa, który potrafi wspiąć się na niesamowicie wysoki poziom i wygrywać z zupełną topką na świecie. Dzieje się tak najczęściej w bardzo ważnych pojedynkach, co także dzisiaj powinno mieć miejsce. Do tego Hopp, będący graczem o dużych umiejętnościach na sektorze “20”. Taka solidność powinna dać im awans do kolejnej rundy we własnym kraju. 

Co obstawiać?

Obie pary nie mają za sobą najlepszego okresu w indywidualnych startach, jednak w bezpośrednim zestawieniu, lepiej wyglądać powinni zawodnicy gospodarzy. Mają oni atut własnej publiczności, do tego bardzo dobry występ z poprzedniego roku, gdzie pokazali, że w parze są mocni i razem się napędzają. To powinno dać bardzo ciekawe spotkanie, gdyż Kanada nie powinna odpuszczać, ale zaskoczenie z poprzedniego roku, nie powinno ponownie wypalić, nie zbierając większego doświadczenia przez cały sezon i nie dawając sobie liczniejszych występów telewizyjnych. Dzisiaj idę w stronę Niemców, których porażka powinna być zaskoczeniem, a ja takowego nie oczekuję. Cały kupon wybrałem z oferty zakładów bukmacherskich Fuksiarz, do którego zachęcam do skorzystania! 

Fuksiarz
1.57
Niemcy win

Warunki cashbacku w Fuksiarzu (zwrot na depozyt) są bardzo proste:

• Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/fuksiarz. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
• Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
• Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
• Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
• Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!

EARLY PAYOUT:

• Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Postawiłeś na wygraną Polski, a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie 2:0, a następnie zremisowali 2:2? Nie martw się – Ty i tak wygrałeś! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.
 
Dart double 10.09.2021
Darta gramy z oferty Fuksiarz, po przeczytaniu artykułu, zapraszam do lektury o tym bukmacherze –> Fuksiarz opinie

Zaloguj się aby dodawać komentarze