Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Don Kasjo podczas pojedynku

Gdzie oglądać Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula? Walką wieczoru sobotniej gali Prime MMA 8 będzie znakomicie zapowiadający się pojedynek Kasjusza Życińskiego z Arkadiuszem Tańculą! W poniższym tekście odnajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć to zestawienie na żywo i w legalny sposób! Zapraszam zatem do sprawdzenia poniższej lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

baner Totalbet na Prime MMA 8

 

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, gdzie oglądać?

Starcie Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą będzie walką wieczoru zbliżającej się wielkimi krokami gali Prime MMA 8! Ten event odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 13. kwietnia 2024 roku. Akurat rywalizacja Życińskiego z Tańculą powinna stać na wysokim poziomie sportowym, a sam pojedynek powinien rozpocząć się około godziny 24:00, jednak oczywiście nie jest to sztywny termin. Gdzie będzie można obejrzeć opisywane starcie na żywo? Dostęp do wszystkich walk możemy uzyskać wykupując PPV na oficjalnej stronie organizatora, czyli na primemma.tv!

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, transmisja w TV

Walka Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą nie będzie co prawda dostępna w formie transmisji w TV, ponieważ gale freak-fightowe nie są pokazywane na regularnych kanałach telewizyjnych. Będzie można jednak w pewien sposób obejrzeć to starcie na odbiorniku TV. Warunkiem jest posiadanie stosunkowo nowego urządzenia z funkcją SMART, a także posiadania połączenia z Internetem. Wówczas, na telewizorze należy wejść na stronę primemma.tv i uruchomić wykupiony wcześniej stream online w PPV. Na marginesie, zerknijcie koniecznie na nasze typy Prime MMA 8!

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, stream online

Wspomniany stream online w systemie PPV będzie dostępny w dwóch pakietach. Uprzednio należy zarejestrować się na primemma.tv, a następnie wybrać jedną z opcji. Ta bazowa to stream online w jakości 720p, który kosztuje na obecną chwilę 39.99 PLN. Z kolei dopłacając 5 PLN więcej, zyskamy transmisję w jakości HD, a także możliwość powtórnego obejrzenia całej gali przez tydzień po jej zakończeniu! Ostatecznie wybór należy już tylko i wyłącznie do Was, a ja przypomnę, że zakup PPV to jedyna legalna opcja pozwalająca obejrzeć starcie Don Kasjo – Tańcula, jak i inne pojedynki Prime MMA 8.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze