Typy i kursy na Dominika Rybak – Klaudusiek. Podczas Prime SHOW MMA 2 czeka nas także walka kobiet, która zapowiada się na dość ciekawą, ponieważ obie zawodniczki posiadają odpowiednie umiejętności, żeby tutaj zaskoczyć. Po rywalizacjach na FAME MMA, czy High League wiemy już, że możemy oczekiwać od kobiet dobrych starć. Jak wyglądają same kursy i typy na tę rywalizację? O tym więcej przeczytasz niżej.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Dominika Rybak – Klaudusiek, typy na walkę

Jakie są ciekawe typy na walkę Dominiki Rybak z Klaudusiek? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszamy niżej. Starcie tych zawodniczek będzie jednym z ostatnich na tej gali Prime Show MMA i na pewno warto je odpalić. Rybak ma lepsze warunki, doświadczenie i charakter, a do tego jest bardziej dynamiczna. Klaudusiek jednak ma silne uderzenie, więc może w tym poszukać swoich szans. Na pewno będzie to interesująca walka, którą warto obejrzeć.

Dominika Rybak – Klaudia Kapuśniak Klaudusiek zapowiedź walki

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że walka Dominiki Rybak z Klaudią Kapuśniak Klaudusiek zapowiada się na dość ciekawą. Rybak ma większe szanse zdaniem bukmacherów, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Trudno to stwierdzić, ponieważ różnica w mnożnikach nie jest aż tak duża, jak mogłoby się wydawać. Do tego trzeba mieć na uwadze fakt, iż w takich walkach często jeden lub dwa ciosy decydują o nokaucie, więc bezpieczniej będzie wybrać tutaj over rund. W Fortunie jest bonus do odebrania, o czym nie możesz zapomnieć, bo pozwala Ci grać bez ryzyka do 600 PLN!
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Dominika Rybak – Klaudusiek, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Rybak - Klaudusiek
Fortuna
1.45
Rybak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.50
Klaudusiek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.65
+2.5 rundy w walce Rybak - Klaudusiek

Dominika Rybak – Klaudusiek, kto wygra walkę?

Wiele osób uważa, że Dominika Rybak nie powinna mieć tutaj żadnych problemów z wygraniem. Wiele argumentów jest po jej stronie i faktycznie na papierze ma większe szanse. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że walki kobiet we freak fightach to często wielka niewiadoma. Zamiast stawiać tutaj na rynek 1/2, lepiej jest sprawdzić inne zakłady od Fortuny. Do tego jednak wrócimy niżej przy typach na Rybak – Klaudusiek.

Zasięg ramion i pewność siebie, którą nam Dominika Rybak dotychczas pokazała, sprawiają, że bliżej nam do zdania, iż to ona tutaj wygra. Czy tak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już po 21:00 na gali Prime SHOW MMA 2.

Typy na Dominika Rybak – Klaudusiek

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Rybak, ale przy typach na to starcie warto wziąć pod uwagę fakt, że tutaj jedno urządzenie może zakończyć spotkanie. Over rund jest więc pewniejszą opcją, a kursy dają nam spore value. +2.5 rundy ma mnożnik 1.65, więc może stanowić świetną podstawę do AKO lub nawet singla. Jakie argumenty przemawiają za tym typem? Mimo wszystko jest to walka kobiet, które nie mają aż tak ogromnego doświadczenia. Klaudusiek ma mocne uderzenie, ale Rybak powinna się chować za gardą. Do tego wystarczy, że trzecia runda się rozpocznie, żeby typ był rozliczony na plus.

typy na walkę rybak z kapuśniak

  fot. pressfocus

Która z zawodniczek jest faworytką w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Rybak ale Klaudusiek nie można przekreślać.

Gdzie obstawię walkę Rybak z Klaudusiek?

Walka tych zawodniczek będzie do obstawienia m.in. w Fortunie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze