Gdzie oglądać walkę Dominika Rybak – Klaudusiek? Na Prime SHOW MMA 2 czeka nas m.in. walka kobiet, która zapowiada się na bardzo ciekawą. Faworytką bukmacherów jest Rybak, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy akurat niżej!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Dominika Rybak – Klaudusiek, gdzie oglądać?

W sobotę, 09.07.2022, czeka nas druga gala Prime SHOW MMA, a na niej będziemy mogli obejrzeć kilka ciekawych walk, w tym starcie kobiet. Faworytką bukmacherów w parze Dominika Rybak – Klaudusiek jest pierwsza z nich. Czy to będzie miało swoje przełożenie na walkę w oktagonie? Tego nie wiemy, ale za to jesteśmy pewni, że będzie to ciekawe starcie. Sprawdź więc, gdzie oglądać ten pojedynek!

Dominika Rybak – Klaudusiek, godzina walki

Walka Dominika Rybak – Klaudusiek jest prawie w środku karty walk, więc odbędzie się zapewne około godziny 22:30. Warto tutaj podkreślić, że starcie tych zawodniczek na papierze będzie bardzo ciekawe, więc na pewno warto je obejrzeć. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać także specjalne bonusy na start i grając z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Dominika Rybak – Klaudusiek, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Dominika Rybak – Klaudusiek w TV? Żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Prime SHOW MMA nie podpisało umowy z telewizją. Możesz jednak skorzystać z laptopa i podpiąć go do telewizora.

Dominika Rybak – Klaudusiek, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Dominika Rybak – Klaudusiek nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia. Aby móc odpalić tę rywalizację, musisz wykupić PPV, które będzie dostępne na stronie federacji. Kosz to kilkadziesiąt PLN, czyli tyle samo, ile w przypadku konkurencji w postaci FAME, czy High League.

Stream z walki Dominika Rybak – Klaudusiek

Transmisja z walki Dominika Rybak – Klaudusiek będzie więc dostępna jedynie w legalnym systemie PPV od Prime SHOW MMA. To jedyna możliwość, aby móc obejrzeć to starcie w oficjalnym kanale. Nie ma innej opcji, z której mógłbyś legalnie skorzystać.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Rybak - Klaudusiek?

Walkę Rybak z Klaudusiek będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od Prime SHOW MMA.

O której Rybak zmierzy się z Klaudusiek?

Walka Pań zaplanowana została na okolicę godziny 22:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze