Dominik Zadora – Michał Pasternak? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Dominik Zadora podczas ważenia

Gdzie oglądać Dominik Zadora – Michał Pasternak? Najbliższej soboty dane nam będzie zobaczyć kolejną edycję gali Fame MMA, a jedną z najciekawszych walk będzie starcie Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać ten pojedynek na żywo. Zapraszam więc do zgłębienia tematu i sprawdzenia szczegółów transmisji.

baner Betclic Fame MMA

Dominik Zadora – Michał Pasternak, gdzie oglądać?

Starcie Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem będzie jednym z najciekawszych pojedynków najbliższej gali Fame pod względem sportowym. Obydwaj Panowie wywodzą się z profesjonalnego sportu i posiadają nieprzeciętne umiejętności, a co za tym idzie, ich walka powinna być bardzo interesująca. A o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten pojedynek powiemy już w poniższych akapitach.

Dominik Zadora – Michał Pasternak, transmisja w TV

Walka Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem nie będzie co prawda dostępna w formie transmisji w TV, ponieważ gale freak-fightowe nie są pokazywane na regularnych kanałach telewizyjnych. Będzie można jednak w pewien sposób obejrzeć to starcie na odbiorniku TV. Warunkiem jest posiadanie stosunkowo nowego urządzenia z funkcją SMART, a więcej na ten temat przeczytacie w tekście “Jak oglądać Fame MMA w TV“.

Dominik Zadora – Michał Pasternak, transmisja za darmo

Podobnie jak w przypadku 99% gal freak-fightowych, tak i najbliższą galę Fame MMA, a więc walkę Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem będzie można obejrzeć w formie PPV. Niestety legalnej i bezpiecznej transmisji za darmo z tego pojedynku nie znajdziemy na żadnej stronie, a więc pojedynek ten trzeba będzie wykupić w formie PPV. Taką sytuację mamy w przypadku większości gal MMA, jak i freak-fightowych.

Dominik Zadora – Michał Pasternak, stream online

Wspomniany stream online będzie możliwy do wykupienia w dwóch wersjach. Ta podstawowa kosztuje 39.99 PLN i w tej cenie zyskamy stream online w jakości 720p i możliwość ponownego obejrzenia gali przez 2 dni. Za 5 PLN więcej obraz będzie już puszczany w jakości 1080p i powtórkę będzie można zobaczyć przez tydzień po jej zakończeniu. Ostatecznie wybór zależy tylko i wyłącznie od Was!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze