Dom z papieru 3 – gdzie oglądać online? Zakłady bukmacherskie i typy!

dom z papieru 3

Dom z papieru to jeden z najpopularniejszych seriali, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku. Fani z niecierpliwością oczekują na premierę 3. sezonu. Gdzie oglądać online, jak szukać streamów, a także co ciekawego przygotowały zakłady bukmacherskie z tej okazji? Zapraszamy po więcej informacji!

Dom z papieru  3– gdzie oglądać online?

Kiedy premiera 3. sezonu i o której godzinie? To jedne z najczęściej zadawanych pytań w kontekście Domu z Papieru. Aktualnie nie ma dokładnie podanej godziny, jednak oficjalna data pojawienia się wszystkich odcinków nowego sezonu to 19 lipca 2019 roku. Być może już minutę po północy fani serialu dostaną miłą niespodziankę, jednak aktualnie nie ma konkretnych informacji na ten temat.

Gdzie oglądać Dom z papieru? Odpowiedzią na to pytanie prawdopodobnie nikogo nie zaskoczymy, ponieważ La Casa de Papel pojawi się 19 lipca legalnie na platformie Netflix, podobnie jak miało to miejsce z poprzednimi sezonami hiszpańskiej produkcji. W związku z tym klienci mogą obejrzeć Dom z Papieru ONLINE, a także na swoich TV.

Oficjalny zwiastun serialu – LINK:

Zakłady bukmacherskie na Dom z Papieru!

W ostatnim czasie legalni bukmacherzy w Polsce idą za oczekiwaniami klientów. Sporym zaskoczeniem była możliwość obstawiania ostatniego sezonu Gry o Tron, a teraz podobna sytuacja występuje przy okazji Domu z Papieru!

Jak obstawiać Dom z Papieru? Przede wszystkim potrzebne będzie konto u bukmachera LVBET, które założycie z poniższego linku.

Kod promocyjny: 1500PLN

Zrobione? Okej, to lecimy dalej!

Teraz warto dokładnie przejrzeć ofertę, która prezentuje się następująco:

zakłady bukmacherskie

W przypadku scenariusza serialu można po prostu zwiększyć sobie emocje podczas oglądania, ponieważ obstawianie tego typu wydarzeń jest wróżeniem z fusów. Chociaż trzeba przyznać, że niektóre kursy kuszą … 😊

Tokio wyrzucona z grupy za zepsucie planu – po kursie 11.00

Coś w tym może być, znając jej charakter z poprzednich części. Zwłaszcza, że akurat 3. sezon będzie się koncentrował na uwolnieniu jej ukochanego. Emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem, ale to luźna propozycja. Wysoki kurs wskazuje na spore ryzyko.

zakłady bukmacherskie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Zapraszamy do grupy Zagranie!