Etoto to ciągle rozwijający się bukmacher, który w naszym kraju rozszerza regularnie ofertę. Dzięki naszej ścisłej współpracy czytelnicy Zagranie mogą liczyć na szereg ciekawych bonusów. Teraz jest dostępna nowa, specjalna oferta powitalna, dostępna tylko do dzisiaj. Zobacz, jak ją zdobyć ze specjalnym kodem bonusowym od Zagranie!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

200 procent od depozytu i 50 PLN za aplikację mobilną!

W najbliższym czasie w świecie sportu bardzo dużo będzie się działo. Jest sporo ciekawych dyscyplin, które można obstawiać. Mowa tutaj m.in. o piłce nożnej i topowych liga, które rozpoczęły się na dobre, a także Lidze Mistrzów. Zmagania w tych elitarnych rozgrywkach to zawsze duże emocje i spora liczba zakładów, które można obstawiać. Dzisiaj np. będziemy świadkami bardzo interesującego meczu Barcelony z Bayernem Monachium, w którym Blaugrana spróbuje zrewanżować się za ostatni blamaż.

Barca nie jest faworytem, ale na pewno postara się sprawić niespodziankę i kibice mogą oczekiwać po prostu dobrego show w wykonaniu tych zawodników. Specjalnie z tej okazji dla naszych czytelników została przygotowana ciekawa oferta powitalna. W Etoto kod bonusowy da Ci możliwość odebrania 200% od depozytu, a także 50 PLN w freebetu. Niżej tłumaczymy jak to zrobić.

etoto lm bonu-minAby móc liczyć w Etoto na 200% od depozytu należy spełnić następujące warunki:

  • kliknąć baner u góry
  • wpisać kod SECRET50 podczas rejestracji
  • dokończyć rejestrację profilu
  • zweryfikować konto

Następnie będziesz mógł odebrać nawet 200% od depozytu aż do 300 PLN. Jak to dokładnie działa? Wpłacasz depozyt i dostajesz w formie bonusu dwa razy więcej. Przy 100 PLN depozytu dostaniesz łącznie 300 PLN – 100 PLN jako depozyt i 200 PLN w formie bonusu. Aby móc wypłacić środki należy następnie w ciągu 30 dni obrócić nimi sześciokrotnie po kursie 2.20 lub większym. Przy AKO minimalny typ każdego ze zdarzeń to 1.30.

Jeżeli wpłaciłeś co najmniej 20 PLN, to dostaniesz również 50 PLN freebetu do wykorzystania w aplikacji mobilnej tego operatora. Pamiętajcie jednak, że promocja jest dostępna tylko do końca dzisiejszego dnia, czyli 14.09.2021.

Zaloguj się aby dodawać komentarze