W ten weekend jesteśmy świadkami wielu emocji związanych ze sportem. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy przygotowują ciekawe bonusy z tej okazji. Co trzeba zrobić? Niżej dowiesz się wszystkiego związanego z tą okazją i kodem promocyjnym w BETFAN – sprawdź sam!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Odbierz 100% do 300 PLN od BETFAN!

W ten weekend w świecie sportu dzieje się bardzo dużo. Będziemy świadkami kilku ciekawych meczów, w tym np. hitowego starcia w postaci rywalizacji Manchesteru City z Liverpoolem. Obywatele są faworytami, jednak dobrze wiemy, że przecież The Reds grają atrakcyjny i przede wszystkim skuteczny futbol, więc mogą zagrozić gościom. Na pewno jest to mecz, który warto obejrzeć i można spodziewać się kilku goli.

Kibice mogą oczekiwać także na mecz Eintrachtu Frankfurt z Bayernem Monachium. Wiele osób wyczekuje kolejnych bramek Roberta Lewandowskiego, który regularnie trafia do siatki rywali. Dlatego też dobrze jest się zapoznać z BETFAN kod promocyjny, bowiem dzięki temu możesz dostać szereg bonusów, a także wziąć udział w kolejnej akcji.

1200x628(1)

Co trzeba jednak zrobić, żeby móc odebrać 100% do 300 PLN od depozytu? Najpierw postaw zakład z minimum czterema zdarzeniami, kursem nie mniejszym niż 3.50, a także dokładną stawką wynoszącą 89 PLN. Niezależnie od tego, czy kupon będzie wygrany, czy też nie, możesz odebrać bonus. Należy wpłacić co najmniej 50 PLN i obrócić jednokrotnie tym depozytem na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.50.

Bonus zostanie dodany do konta po obrocie depozytem i teraz trzeba jeszcze obrócić bonusem. Jak to dokładnie działa?

  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 300 zł, to należy zagrać za 300 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.80

Czas na to wynosi jednak zaledwie 24 godziny i należy mieć to na uwadze. Jeżeli nie wykorzystasz go w tym czasie, to przepada. Na pewno jednak jest to bardzo ciekawy bonus, który warto wziąć pod uwagę. Można łatwo zwiększyć emocje z oglądania swoich ulubionych drużyn.

Zaloguj się aby dodawać komentarze