Dinamo Batumi – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (28.07.2022)

zawodnicy lecha po wygranym meczu

Gdzie oglądać mecz Dinamo Batumi – Lech Poznań? O tym piszemy w poniższym artykule. W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy czekają nas łącznie cztery spotkania z udziałem polskich drużyn. Jednym z nich będzie rywalizacja Kolejorza z Dinamo. Mistrzowie Polski przed tygodniem prawie zapewnili sobie awans wygrywając 5:0 – jak im pójdzie tym razem?

Dinamo Batumi – Lech Poznań, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Dinamo Batumi – Lech Poznań? Spotkanie Mistrza Polski z Dinamo w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Telewizja Polska pokaże to starcie na swojej stronie i to zupełnie za darmo. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat. W oczekiwaniu na tę rywalizację możesz jeszcze sprawdzić proponowane przez nas typy na piłkę nożną i grając razem z nimi zwiększ emocje z oglądania spotkania Lecha!

Dinamo Batumi – Lech Poznań, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Dinamo Batumi – Lech Poznań? O tym pisaliśmy wyżej i warto się tym zainteresować, bo jest to całkowicie darmowa opcja. Lech przed tygodniem miał spore problemy kadrowe, a pomimo tego i tak wygrał 5:0, czym prawie zapewnił sobie awans do kolejnego etapu. Dinamo będzie próbowało atakować od pierwszej minuty, więc to okazja dla Kolejorza na szybkie kontry.

Dinamo Batumi – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z meczu Dinamo Batumi – Lech Poznań obejrzysz w TVP SPORT. Ta stacja jest dostępna w płatnym pakiecie, ale jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz pobrać aplikację na TV od TVP SPORT. W niej także możesz obejrzeć tę rywalizację, a jedyne co jest wymagane, to stabilne podłączenie do internetu.

Dinamo Batumi – Lech Poznań, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Dinamo Batumi – Lech Poznań? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od TVP SPORT na swoje urządzenie i zapewnić mu stabilny dostęp do internetu.

Dinamo Batumi – Lech Poznań, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Dinamo Batumi – Lech Poznań możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Dinamo to faworyt, ale dobrze wiemy, że Kolejorz ma pięć bramek przewagi, więc zagra bez zbędnej presji.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze