W piątek będzie bardzo ciekawie na boiskach LOTTO Ekstraklasy. Już o 18:00 rozpoczynamy mecz w Gdyni, gdzie Arka zmierzy się z Pogonią w derbach Pomorza. Następnie przenosiny do Gliwic i rywalizacja Piasta z Wisłą Kraków. Co typować w tych spotkaniach oraz na co najlepiej wykorzystać LVBET bonus?

LVBET bonus – sprawdź, co oferuje legalny bukmacher dla swoich graczy

Derby Pomorza i LVBET bonus – co typować?

Arka Gdynia będzie gospodarzem do tego spotkania. Piłkarze Zbigniewa Smółki przystąpią do tej rywalizacji po bolesnej porażce w derbach Trójmiasta z Lechią. Z pewnością marzyli o innym zakończeniu tej rywalizacji, a stracony gol w 90 minucie boli podwójnie. W starciu z Pogonią będą mieli dobrą okazję, żeby zmazać plamę, jednak nie będzie to prosta sprawa, ponieważ Arka przegrała w każdym z siedmiu ostatnich meczów o punkty z tym rywalem. Obecnie Gdynianie zajmują ósmą pozycję w ligowej tabeli i do tej pory zgromadzili 17 punktów w 13 spotkaniach.

Pogoń Szczecin podejdzie do tego meczu, jako 10 drużyna w ligowej stawce. Do tej pory zgromadzili na swoim koncie 16 punktów, więc mają tylko jedno oczko mniej niż dzisiejszy rywal. Portowcy w ostatnim czasie są w gazie. Podopieczni Kosty Runjaića wygrali w czterech z pięciu rywalizacji. W poprzedniej kolejce przed własną publicznością zniszczyli poznańskiego Lecha 3:0. Dobra forma Pogoni i niezła gra Arki powinna nam zagwarantować sporo emocji. W związku z tym, jak prezentują się kursy główne przed tym meczem i gdzie można wykorzystać LVBET bonus?

lvbet bonusLVBET:

Legalny bukmacher miał wielkie problemy ze wskazaniem faworyta tej rywalizacji. Kurs na wygraną Arki wynosi 2.65, natomiast zwycięstwo Portowców 2.7. Jak widać, różnice w kursach są minimalne, co powinno zwiastować nam wyrównane spotkanie. Remis w tym przypadku – 3.25.

Warto również zwrócić uwagę na typ z wynikiem BTTS, ponieważ oba zespoły nie mają problemów ze zdobywaniem goli. Arka w każdym z ostatnich siedmiu meczów trafiała do siatki, natomiast Pogoń w kolejnych dziewięciu. Jest to ciekawa opcja do skorzystania z LVBET bonusu.

Piast Gliwice vs Wisła Kraków, czyli starcie na górze tabeli i LVBET bonus do wykorzystania.

Gliwiczanie w każdym z czterech kolejnych meczów o punkty kończył z remisem w regulaminowym czasie gry. W poprzedniej kolejce podzielili się punktami z Wisłą Płock, natomiast w środku tygodnia uznali wyższość warszawskiej Legii po rzutach karnych w Pucharze Polski. Piast nie wygrał żadnego meczu w październiku, dlatego z pewnością cieszą się z zakończenia tego miesiąca. Obecnie zajmują piątą pozycję w ligowej tabeli, z dorobkiem 22 punktów.

Wisła Kraków ma na swoim koncie dokładnie tyle samo oczek. Oba zespoły mają taki sam bilans spotkań: sześć zwycięstw, cztery remisy i trzy porażki. Biała Gwiazda wyróżnia się najlepszą ofensywą w całej lidze. Jak prezentują się kursy główne w tej parze?

lvbet bonus

LVBET:

W tej parze legalny bukmacher wyraźniej wskazał faworyta. Jest nim drużyna gospodarzy – Piast Gliwice, którego zwycięstwo wycenione jest po kursie 2.4, remis 3.25, a triumf Białej Gwiazdy 3.0. W poprzednim sezonie rywalizacja tych drużyn na obiekcie w Gliwicach zakończyła się remisem. Myślę, że patrząc na dobrą formę obu drużyn oraz wyrównane składy, dobrą opcją na wykorzystanie LVBET bonusu będzie tutaj zagranie na remis. Piast remisował w trzech ostatnich meczach LOTTO Ekstraklasy, a Wisła w dwóch kolejnych.