Zdjęcie: Adam Starszynki / pressfocus

Ekstraklasa w tym sezonie serwuje nam co chwile ciekawe mecze. Dzisiaj będziemy świadkami m.in. spotkania Cracovii z Wisłą Kraków. Derby Krakowa to hitowe starcie. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy postawili na ciekawe bonusy. W Superbet z kodem promocyjnym możesz odebrać różne rzeczy, a do tego zagrać kurs 30.00 na rywalizacje pomiędzy tymi klubami.

W Superbet z kodem promocyjnym zagrasz wyższe kursy!

Nasza rodzima liga obfituje w wiele ciekawych meczów. Takie rywalizacje jak starcia Legii z Lechem, czy Rakowa ze Śląskiem są na pewno interesujące dla kibiców. Dzisiaj będziemy mogli obserwować w grze Cracovię oraz Wisłę Kraków. W derbach Krakowa faworytem wydaje się pierwsza z tych ekip, ale Wiślacy pod wodzą nowego trenera pewnie będą chcieli dużo udowodnić. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy postawili na naprawdę ciekawe bonusy. W końcu zapowiada się nam hitowe starcie. 

superbet baner cracovia wisla

Jednym z nich jest większy kurs, który można zagrać w Superbet. Ten wynosi teraz 30.00, jednak są pewne warunki, jakie trzeba spełnić. Maksymalna stawka to 10 złotych, a a w promocji mogą wziąć udział tylko nowi gracze, wpłacający depozyt o wartości minimalnej 100 złotych. Jeżeli spełnicie podane warunki i zagracie np. wygraną Cracovii, to otrzymacie normalną wygraną w postaci 17,60 złotych. Do tego w formie bonusu zgarniecie też ponad 282 złote.

Z kolei w przypadku postawienia na Wisłę, na swoje główne konto zgarniecie 33 złote, a w formie bonusu otrzymacie dodatkowe 267 złotych. Oczywiście kupony muszą być wygrane, to jest bardzo ważne. Trzeba również wyrazić zgody marketingowe, co jest bardzo ważne. Taka oferta wydaje się ciekawa właśnie na derby Krakowa – mecz, który mocno elektryzuje obydwie strony.

W Superbet z kodem promocyjnym otrzymacie ciekawe bonusy. Rejestrując się z naszego linku zyskacie:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

34 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły