Demokratyczna Republika Konga – Zambia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.01.2024

Piłkarze Demokratycznej Republiki Konga

Gdzie oglądać mecz Demokratyczna Republika Konga – Zambia? W środowy wieczór odbędzie się mecz Pucharu Narodów Afryki pomiędzy Demokratyczną Republiką Konga a Zambią. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna jest transmisja TV.

Demokratyczna Republika Konga – Zambia, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Demokratyczną Republiką Konga a Zambią rozegrane zostanie 17 stycznia 2024 o 21:00 na Stade Laurent Pokou w mieście San Pedro. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ szanse na wygraną będą w tym meczu niemalże równe, o czym świadczą widoczne niżej kursy. Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz, transmisja TV nie będzie niestety dostępna. Masz jednak możliwość, by skorzystać ze streamu online. Więcej na ten temat przeczytasz ciut niżej.

Demokratyczna Republika Konga – Zambia: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz prześledzisz w STS, który jako jeden z bukmacherów z transmisjami pozwala swoim aktywnym graczom na oglądanie meczów w swojej aplikacji mobilnej. Co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do transmisji? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na 24h
  4. Graj regularnie i ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Życzę miłego oglądania!

Gdzie oglądać Demokratyczna Republika Konga – Zambia?

Mecz DR Kongo – Zambia obejrzysz w STS TV. U tego bukmachera otrzymasz dostęp do streamów wszystkich meczów Pucharu Narodów Afryki. Nie zabraknie Ci także emocji związanych z meczami ligowymi w Serie A, La Lidze czy Bundeslidze. Oferta streamów w STS jest niezwykle szeroka i każdy z pewnością znajdzie tam coś ciekawego do oglądania. Pamiętaj też o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN. Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot w przypadku porażki. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Hammi / SIPA / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze