Darmowy zakład bukmacherski jest jednym z najbardziej poszukiwanych bonusów powitalnych zamieszczanych w ofertach u legalnych bukmacherów. Dzięki niemu każdy początkujący gracz ma okazję sprawdzenia swoich sił bez ryzyka utraty własnych pieniędzy! Najwięksi bukmacherzy tacy jak Totolotek, Fortuna czy STS oferują nam możliwość obstawienia pierwszego zakładu bez depozytu, czyli bez wpłaty własnych środków pieniężnych!

Darmowy zakład bukmacherski – definicja

Legalni bukmacherzy oferują nowym graczom korzystne warunki zawierania zakładów bukmacherskich. Freebet, czyli darmowy zakład, jest promocją, dzięki której początkujący typer otrzymuje możliwość obstawienia swojego pierwszego zakładu online zupełnie za darmo.

Chcesz zagrać pierwszy raz za darmo? Ofert jest sporo, więc ułatwimy Ci wybór. Klikając w poniższy baner zarejestrujesz się u bukmachera z najlepszym freebetem na rynku. Pamiętaj tylko, żeby podczas rejestracji wpisać KOD: 1059PLN

 

W pierwotnym rozumieniu postawienie zakładu nie kojarzyło się z niczym darmowym. Jeszcze do niedawna możliwość obstawienia była ściśle związana z wpłatą depozytu. Jednak wszystko się zmieniło! Legalni bukmacherzy otworzyli się na nowych graczy. Postanowili wziąć pierwszy zakład na siebie i rozdać typerom darmowe środki pieniężne!

W tym przypadku „darmowy” oznacza pewność, że nie stracimy własnej gotówki. Wystarczy zalogować się na stronie wybranego bukmachera i zgarnąć bonus.

 

Darmowy bonus – jak go otrzymać?

Istnieją różne bonusy powitalne, jednym z nich jest darmowy zakład bukmacherski. Aby otrzymać dodatkowe środki pieniężne nie trzeba spełniać wygórowanych wymagań. Wystarczy założyć konto u wybranego legalnego bukmachera, a podczas procesu rejestracji wpisać kod przypisany bukmacherowi, który znajdziecie na naszej stronie. Szukajcie ich w zakładce „Bukmacherzy”. Proste, prawda?

Warto przekonać się również, jakie bonusy powitalne przygotowali dla nowych graczy czołowi polscy bukmacherzy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki z bonusami i zapoznania się z ofertą promocyjną bukmacherów.

Jeśli od razu chcesz przejść do rejestracji, wybierz poniżej bukmachera dla siebie i kliknij wybraną ofertę:

 

jak uzyskać darmowy zakład

Darmowe zakłady u legalnych bukmacherów

Liderzy rynku bukmacherskiego w Polsce oferują dogodne warunki dla początkujących graczy. Pod pojęciem liderów kryją się takie firmy jak – STS, Totolotek, Fortuna, PZBuk, LV BET czy forBET. Każdy z legalnych bukmacherów zapewnia szeroką ofertę promocyjną oraz wysokie kursy na nadchodzące mecze. Firmy bukmacherskie prześcigają się z pomysłami nowych promocji dla swoich graczy. Warto przeglądać nowości i pozostać na bieżąco z ekskluzywnymi bonusami. Oto kilka z nich:

 • Na dzień dobry zyskujemy freebet, czyli darmowy zakład bukmacherski – jego wysokość waha się w granicach 20 PLN – 50 PLN. Warunkiem otrzymania bonusu jest rejestracja na wybranej stronie bukmacherskiej.

 

 • W ofertach promocyjnych na stronach bukmacherskich możemy skorzystać również z bonusu od depozytu. Jego kwota waha się mniej więcej w granicach 1000 PLN – 1500 PLN. Warunkiem uzyskania bonusu jest wpłata depozytu.

 

 • Jedną z ciekawszych ofert bukmachera Fortuna jest „Early Cashout” dający możliwość zamknięcia kuponu i wypłaty środków w trakcie spotkania!

 

 • Ponadto niektórzy bukmacherzy dają możliwość uzyskania bonusu, jeśli zaprosisz do gry swojego znajomego. Za polecenie danego bukmachera możemy zgarnąć nawet 100 PLN (do wykorzystania przy obstawianiu).

 

 • Istnieje również możliwość zwiększenia kwoty wygranej nawet do 15%!

Szczegóły ofert promocyjnych i bonusów powitalnych znajdziecie: >>TUTAJ<<

ekskluzywne oferty promocyjne

 

Darmowy zakład bukmacherski, a zakład bez ryzyka

Oba zakłady skierowane są do początkujących graczy. Osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z bukmacherką. Zakłady łączy jedno – decydując się na ich obstawienie, nie stracimy środków pieniężnych. W przypadku darmowego zakładu bukmacherskiego posiadamy możliwość obrotu gotówki podarowanej nam przez buka. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka sytuacja wygląda nieco inaczej. Środki pobierane są z konta gracza, a następnie oddawane. Dzieje się tak w przypadku przegranego zakładu bukmacherskiego. Jeśli jednak typ okaże się wygrany, środki wpływają bezpośrednio na konto gracza.

obstawiaj za darmo

 

Zakłady bukmacherskie – jakich błędów nie popełniać

Prawdopodobnie każdy z Was zastanawiał się – jak grać, żeby nie przegrać? Nie ma na to sprawdzonej metody. Jeśli macie ochotę obstawić typ, lecz obawiacie się ryzyka, warto skorzystać z darmowego zakładu bukmacherskiego – w ten sposób nie jesteście narażeni na utratę gotówki. W przypadku złej passy przepadnie jedynie bonus, a przy odrobinie szczęścia darmowy zakład może okazać się trafiony.

Aby zmniejszyć ryzyko przegrania postawionego typu, postanowiliśmy podzielić się z Wami przykładami najczęściej popełnianych błędów początkujących graczy. Zachęcamy do lektury.

 • Brak wiedzy na temat zakładu – jeden z najpopularniejszych błędów początkujących graczy. Objawia się on wtedy, kiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, co obstawiamy. Kiedy nie znamy się na danej dyscyplinie sportowej, sugerujemy się wyłącznie kursem bukmacherskim lub w ciemno gramy typ zaproponowany przez kogoś.

 

 • Wygórowana pewność siebie – kiedy jesteśmy pewni, że wybitnie znamy się na danej dyscyplinie sportowej i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Pamiętajmy, że legalni bukmacherzy posiadają wyspecjalizowanych pracowników, którzy zawodowo zajmują się typowaniem wydarzeń. Najważniejsze, by każdego dnia nabywać wiedzę związaną z interesującym nas wydarzeniem sportowym. To zawsze podnosi szanse na pozytywny wynik zakładu.

 

 • Wysokie stawki i depozyty – staraj się dobierać odpowiednie limity. Zbyt wysokie stawki przeznaczone na zakłady oraz stanowczo zawyżone kwoty depozytów bywają zgubne. Szczególnie jeśli to dopiero początki zmagań z zakładami bukmacherskimi.

 

 • Zakłady na ulubioną drużynę – typowy błąd fanatyków, którzy posiadają tendencję do zawyżania możliwości swojej ukochanej drużyny. W zakładach bukmacherskich przede wszystkim stawiamy na realną ocenę sytuacji. Zawsze!

 

 • Obstawianie akumulatorów – to już wyższa szkoła jazdy. Kombinacja kilku zakładów o wysokich kursach nie jest receptą na sukces. Trafienie jednego zakładu wymaga umiejętności analitycznych, a co dopiero kilku znajdujących się na jednym kuponie.

 

 • Granie niskich kursów – według niektórych graczy najlepszą strategią jest obstawianie niskich kursów. Czy na pewno? Niekoniecznie. Zwróćmy uwagę, że kursy rzędu 1,15 lub 1,20 są najczęściej mało opłacalne. Dlaczego? Ponieważ nie przyniosą nam sensownej wygranej.

Przykład: Decydujemy się na obstawienie meczu piłki nożnej po kursie 1,22. Stawiamy 1000 zł na wygraną jednej z drużyn.

1000 (stawka) x 1,22 (kurs) x 0,88 (podatek 12% od wygranej) = 1073,6 zł

Przy postawieniu tak wysokiej stawki na mecz o niskim kursie, wygramy niecałe 74 zł. Czy warto grać taką metodą? Raczej nie. Pamiętajmy, że sport jest nieprzewidywalny!

 

 • Obstawianie zakładów jako sposób na życie – zakłady bukmacherskie powinny być traktowane wyłącznie jako rodzaj rozrywki, forma zabawy. Pod żadnym pozorem nie traktujmy typowania jako dodatkowego źródła dochodu.

 

 • Zakłady na żywo – ostatnio najbardziej popularne w ofertach bukmacherskich. Pamiętajmy, że traderzy są mistrzami w opracowywaniu kursów na żywo. Początkujący gracze nie posiadają wystarczającej wiedzy w dziedzinie bukmacherki, by móc świadomie je wygrać. Oczywiście nie jest to niemożliwe. Jednak trudno postawić wartościowy zakład w ciągu kilku sekund. Wadą tego rodzaju gry jest opóźnienie między odbywającym się wydarzeniem, a przyjęciem zakładu na stronie bukmacherskiej.

Zmorą początkujących graczy jest wygórowana pewność siebie. Spory procent osób interesujących się daną dyscypliną sportową wierzy, że umiejętności i nabyta wiedza pozwolą im na ogranie bukmachera. Kiedy postawiony typ okaże się nietrafiony, postanawiają odegrać się ze zdwojoną siłą. Stawiają kilka typów w krótkim czasie. Mimo wysokiej stawki nie udaje im się zwyciężyć. Taka postawa kończy się zazwyczaj tak samo, pustym kontem. Warto powiedzieć sobie „STOP” i nauczyć się czerpać przyjemność z zabawy, jaką dają nam zakłady sportowe.