Dania – Szwecja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.06.2024

Dania - Szwecja gdzie oglądać

Dania – Szwecja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami kilka ciekawych pojedynków towarzyskich. W końcu już niebawem rozpocznie się Euro 2024, więc występujące tam ekipy dopinają skład na nadchodzące mistrzostwa. W jednym ze sparingów naprzeciw siebie staną reprezentacje ze Skandynawii, więc można spdoziewać się interesującego i wyrównanego starcia. A jeśli chciałbyś dodatkowo zobaczyć tę potyczkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Dania – Szwecja, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Dania – Szwecja na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Dania – Szwecja na żywo? Od dłuższego już czasu spotkania międzynarodowe pokazuje w naszym kraju Polsat Sport i to właśnie tam należy szukać opisywanego starcia. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem takich pojedynków, to warto rozważyć wykupienie pakietu we wspomnianej stacji. Spotkanie Danii ze Szwecją pokaże Polsat Sport 2, a pojedynek ten odbędzie się w środę, 5 czerwca o 19:00.

Dania – Szwecja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście stream online Dania – Szwecja będziesz mógł śledzić również w internecie. Z taką opcją wychodzi jednak również tylko Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam będziesz mógł śledzić wszystkie najciekawsze pojedynki międzynarodowe, więc z pewnością będzie co oglądać. Natomiast jeśli interesują Cię już typy na Euro 2024, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Dania - Szwecja
Superbet
1.85
Dania
3.50
Remis
4.00
Szwecja
Zagraj!

Gdzie oglądać Dania – Szwecja?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Dania – Szwecja, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku, a konkretniej chociażby Superbet TV czy STS TV. Otrzymasz tam dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze