Dania – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.03.2024

Pilkarze Danii po zakończonym meczu

Gdzie oglądać Dania – Szwajcaria? W najbliższą sobotę kibiców piłki reprezentacyjnej czeka kolejny zestaw ciekawie zapowiadających się sparingów! W meczu towarzyskim zmierzą się między innymi reprezentacje Danii i Szwajcarii i to o tym spotkaniu przeczytacie w poniższym tekście. Jeśli zatem szukacie transmisji w TV lub streamów online ze wspomnianego starcia, zapraszam do sprawdzenia wszystkich informacji poniżej!

Dania – Szwajcaria na żywo w TV

Zarówno Duńczycy, jak i Szwajcarzy mogą być już pewni awansu na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Niemczech! Obydwie reprezentacje przygotowują się zatem do turnieju, a częścią tych przygotowań są rzecz jasna sparingi! Mecz towarzyski w Kopenhadze zapowiada się bardzo interesująco, a jego start wyznaczony został na 23. marca 2024 roku i godzinę 20:00 czasu polskiego. Transmisja w TV będzie dostępna, jednak niestety nie za darmo. Odnajdziemy ją bowiem na dodatkowo płatnym kanale, czyli Polsat Sport Premium 2. A co z legalnymi streamami online?

Dania – Szwajcaria, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy zatem do tematu legalnych streamów online, ponieważ także w taki sposób będzie można obejrzeć spotkanie Danii ze Szwajcarią na żywo! Niestety jednak ponownie taka opcja związana jest z koniecznością zapłacenia za odpowiednią usługę. Wspomniany stream online zostanie w sieci pokazany na Polsat Box Go, czyli w płatnym serwisie streamingowym telewizji. Jeżeli interesują Was jednak zmagania Fortuna 1. Ligi, czy Ligi Mistrzów, to tego rodzaju subskrypcję możecie przemyśleć, bo również te rozgrywki znajdziemy w ofercie Polsat Box Go!

Dania
Mar 23, 2024
20:00
Szwajcaria
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:15, 22 marca 2024 17:15.

Gdzie oglądać Dania – Szwajcaria?

Finalnie okazuje się zatem, że o ile transmisję w TV i stream online z omawianego meczu znajdziemy, o tyle obydwa rozwiązania wiązać się z dodatkową płatnością. Wiele meczów towarzyskich pokazywanych jest właśnie przez telewizję Polsat, która niejednokrotnie wymaga posiadania odpowiedniej subskrypcji. Ja ze swojej strony mogę polecić transmisje u bukmacherów, ponieważ także tam znajdziecie szereg ciekawych spotkań piłkarskich na żywo. Powodzenia i jak największych emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze