Dania – Serbia: bonus 300 zł za wygraną wybranej drużyny w STS!

Pierre Emille Hojbjerg podczas meczu

Reprezentacja Danii przed ostatnim meczem fazy grupowej ma nadzieję na zajęcie pierwszego miejsca w stawce, natomiast Serbowie muszą zdobyć punkty, aby myśleć o awansie do 1/8 finału. Przy okazji tego zestawienia nowi gracze wykorzystać mogą specjalną promocję w STS i zagrać o 300 PLN bonusu! W jaki dokładnie sposób działa taka akcja dla nowych typerów? Zachęcam do sprawdzenia!

baner STS na Dania - Serbia

Nowi gracze mogą teraz założyć konto u bukmachera STS i skorzystać ze specjalnej promocji na spotkanie Dania – Serbia! Jeżeli podczas rejestracji wykorzystacie nasz kod promocyjny STS, to będziecie w stanie obstawić zakład na wiktorię Danii lub Serbii i zdobyć aż 300 PLN bonusu za trafiony typ! Pod spodem instrukcja skorzystania z takowej oferty powitalnej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS z linku -> https://zagranie.com/goto/sts/?profile=Offers&subprofile=promo1
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu ZAGRANIE300.
  3. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN.
  5. Zagraj kupon SOLO lub AKO z zakładem na wygraną Danii lub Serbii (typ 1 lub 2 z oferty prematch).
  6. Jeśli wybrana przez Ciebie reprezentacja wygra, STS wypłaci Ci aż 300 PLN w formie bonusu!
  7. Powodzenia!

Reprezentacja Danii wydaje się wyraźnym faworytem rywalizacji z Serbią. Eriksen i spółka postawili się ostatnio Anglii i byli blisko zwycięstwa w starciu na szczycie. Serbowie natomiast dotychczas raczej rozczarowywali i na obecny moment mają w dorobku tylko 1 oczko. Warto zatem skorzystać z okazji i dać sobie szansę na zdobycie aż 300 PLN bonusu od STS! Na koniec polecam sprawdzić nasze analizy i typy na Euro 2024 i życzę oczywiście powodzenia w obstawianiu!

W artykule przedstawiony został wyłącznie skrócony opis akcji promocyjnej bukmachera STS. W przypadku niejasności lub wątpliwości, zerknij koniecznie na pełny regulamin!

Fot. IPA/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze