Dania – Francja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.09.2022

Mbappe i Giroud po strzelonym golu

Gdzie oglądać Dania – Francja? Pomijając mecz Polski z Walią, spotkanie Duńczyków z Francuzami najpewniej będzie jednym z najchętniej, a być może nawet najchętniej oglądanym starciem Ligi Narodów w tym dniu. Nic dziwnego – obie ekipy grają ciekawy futbol, a bezpośrednia konfrontacja może okazać się kapitalnym widowiskiem. W poniższym tekście poinformuję, w jaki sposób zdobyć możliwość obejrzenia transmisji z tego starcia, a także wspomnę o dostępnych streamach online. Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Duńczyków z Francuzami to jedno z czterech, niedzielnych starć w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Transmisję z tego meczu zobaczyć będzie można na platformie Polsat Box Go, a o szczegółach dostępu do niej piszę poniżej:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Dania – Francja, transmisja na żywo w TV

Jak wspomniałem przed chwilą, transmisję z meczu Dania – Francja w TV zobaczyć będzie można w Polsat Box Go. Serwis ten oferuje Wam dostęp do najciekawszych meczów Ligi Narodów i jest najkorzystniejszym wyborem do oglądania potyczki Duńczyków z Francuzami. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:45 i to właśnie wtedy należy włączyć transmisję z omawianego starcia!

Dania – Francja: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się w Polsat Box Go i prócz dostępu do streamu online z meczu Dania- Francja, zyskać szereg ciekawych bonusów od bukmachera Fuksiarz, to być może warto pomyśleć nad obstawieniem jakiegoś kuponu? Legalni, polscy bukmacherzy oferują mnóstwo interesujących promocji i bonusów, za które będzie można obstawić ten i inne mecze Ligi Narodów – zdecydowanie warto sprawdzić!

Gdzie oglądać Dania – Francja?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu możliwości na oglądanie starcia Danii z Francją. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Na koniec zaproszę, do sprawdzenia pozostałych transmisji, jakie pokażą polscy bukmacherzy. Miłego oglądania! fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze