Dania – Finlandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.03.2023

Dania - Finlandia gdzie oglądać

Dania – Finlandia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czwartkowy wieczór stoi pod znakiem piłkarskich emocji związanych z pierwszą kolejką eliminacji do mistrzostw Europy 2024. W starciu pomiędzy ekipami ze Skandynawii faworytem są gospodarze, którzy nie powinni mieć problemów z pokonaniem przyjezdnych. Ale czy Duńczycy potwierdzą to na boisku? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Dania – Finlandia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Dania – Finlandia gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Dania – Finlandia za darmo? Tak naprawdę rozgrywki z eliminacji do mistrzostw Europy 2024 dostępne będą jedynie w telewizji. Oznacza to, że żaden z bukmacherów nie posiada praw do transmitowania spotkań z tychże rozgrywek. Z dobrą opcją do swoich nowych graczy wychodzi jednak Fuksiarz. Wystarczy bowiem założyć tam konto, aby otrzymać bonus powitalny oraz voucher do Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymasz miesięczny dostęp do meczów oferowanych przez Polsat Sport. Co jednak należy zrobić, aby skorzystać z promocji? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać przynajmniej 100 PLN na depozyt
  3. W ciągu maksymalnie 24h otrzymasz e-mail z voucherem do Polsat Box Go
  4. Wartość vouchera wynosić będzie 40 PLN
  5. Będzie on uprawniał do zakupu miesięcznej subskrypcji pakietu Sport w tejże platformie
Bonusy startowe w Fuksiarzu

Dania – Finlandia, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Danią a Finlandią będzie transmitowane jedynie w wspomnianym Polsacie Sport, ale nie w głównym kanale, a w Polsacie Sport Premium 1. Jest on dostępny oczywiście po wykupieniu odpowiedniego pakietu sportowego z kanałami od Polsatu. Jeśli jednak nie korzystasz z TV, bądź masz innego dostawcę, to możesz zobaczyć to starcie także w Polsat Box Go, który odpalisz na komputerze czy smartfonie. Natomiast jeśli szukasz typów na Dania – Finlandia, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Dania – Finlandia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli chciałbyś więc zobaczyć spotkanie Dania – Finlandia, ale nie masz dostępu do sportowych kanałów Polsatu, to warto skorzystać z opcji przygotowanej przez Fuksiarza, dzięki któremu otrzymasz dostęp do Polsat Box Go. Wystarczy, że po otrzymaniu vouchera założysz tam konto, co uprawni Cię do skorzystania z 30-dniowego dostępu do wszystkich oferowanych przez Polsat meczów. A pojedynek pomiędzy Danią a Finlandią odbędzie się w czwartek, 23 marca o godzinie 20:45.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Dania – Finlandia?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Dania – Finlandia, to warto zwrócić uwagę na inne transmisje live bukmacherów na polskim rynku. Tak naprawdę większość z legalnie działających firm tego typu w Polsce posiada prawa do pokazywania spotkań z przynajmniej kilku lig z Europy. Wśród nich znajdziesz ofertę na streamy z La Liga, Bundesligi, Eredivisie, Serie A czy Ligue 1. Bez wątpienia zatem każdy kibic piłkarski znajdzie coś specjalnego dla siebie – i to zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze