Gdzie oglądać mecz Dania – Chorwacja? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W piątek czekają nas bardzo ciekawe spotkania w dywizji A w Lidze Narodów, gdzie dojdzie m.in. do starcia Dania – Chorwacja. Która z tych ekip wygra to spotkanie i zapewni sobie komplet punktów?

fuksiarz, baner, polsatbox

Dania – Chorwacja, gdzie oglądać

Już dzisiaj dojdzie do kolejnego interesujące meczu w Lidze Narodów, gdzie dojdzie do starcia Dania – Chorwacja. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gracze Chorwaci, ale zdecydowanie nie można przekreślać Duńczyków, która na papierze wygląda na solidny zespół i na pewno może tutaj sprawić niespodziankę. Warto będzie obejrzeć stream z meczu Dania – Chorwacja!

Dania – Chorwacja, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Dania – Chorwacja? Transmisja w telewizji zostanie puszczona w Polsat Box Go, gdzie potrzebujesz mieć wykupiony pakiet sportowy, aby móc korzystać z transmisji z Ligi Narodów. Razem z Fuksiarzem mamy jednak dla Ciebie świetne rozwiązanie w postaci voucheru do Polsat Box Go o wartości aż 40 PLN, o czym więcej piszemy niżej.

Dania – Chorwacja, transmisja TV

W tym miejscu pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać transmisję online z meczu Dania – Chorwacja za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat, czy haczyków. Wystarczy, że będziesz postępował według naszej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
  5. Oglądaj mecz

W Fuksiarzu kod promocyjny ZAGRANIE zapewni dodatkowe bonusy powitalne, a grając razem z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania tego spotkania!

Dania – Chorwacja, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Dania – Chorwacja, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Starcie tych ekip będzie do obejrzenia na telefonie, o ile masz urządzenie z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie, które w dodatku bardzo dobrze działa na przenośnych urządzeniach.

Dania – Chorwacja, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Dania – Chorwacja warto będzie zerknąć np. na kursy bukmacherskie, bo obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:39.

fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Dania - Chorwacja?

Spotkanie Danii z Chorwacją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Dania zagra z Chorwacją?

Starcie Dania - Chorwacja zaplanowano na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze