Gracze obstawiający w punktach stacjonarnych muszą znać odpowiedź na pytanie: kiedy zakłady bukmacherskie są otwarte? Taka specyfika typowania w lokalach naziemnych. Sprawdziliśmy, kiedy zakłady bukmacherskie Fortuna są otwarte. Bo to legalny bukmacher, który w Polsce posiada największą ilość placówek naziemnych.

Fortuna ma około 600 punktów rozsianych po całej Polsce do przyjmowania zakładów bukmacherskich. Bukmacher ten posiada licencję na oferowanie zakładów sportowych przez internet oraz sieć retail (punkty stacjonarne).

Lokale Fortuny wyposażone są w terminal płatniczy (do płacenia kartą), ofertę kursową i telewizory.

Kiedy zakłady bukmacherskie Fortuna są otwarte?

Ogólnie rzecz ujmując zakłady Fortuny w stacjonarnych placówkach są codziennie otwarte od poniedziałku do niedzieli. Co do niedzieli – to placówki bukmacherskie nie są objęte zakazem handlu w niedzielę, dlatego mogą być swobodnie otwierane, nawet jeśli inne sklepy są zamknięte.

Zakłady bukmacherskie Fortuna mają kilka wyjątkowych dat, w których naziemne placówki są zamknięte. Kiedy nie obstawisz w Fortunie?

Fortuna zamknięta jest w następujących terminach:

 • Boże Narodzenie (25 grudnia)
 • Wielkanoc (święto ruchome)
 • Wszystkich Świętych (1 listopada)
 • Dzień Niepodległości (11 listopada)
 • Boże Ciało (święto ruchome)
 • Nowy Rok (1 stycznia)

Godziny otwarcia Fortuny

Lokali Fortuny jest tak wiele, że każdy z najemców może ustalić dowolne godziny otwarcia. To oznacza, że godziny otwarcia placówki z zakładami bukmacherskimi Fortuna w Warszawie mogą różnić się od tych obowiązujących w innym mieście np. Poznaniu. Mimo wszystko obowiązują generalne godziny otwarcia Fortuny, w których zazwyczaj bukmacher powinien być otwarty:

 • Poniedziałek 10:00 – 17:30
 • Wtorek 9:30 – 18:30
 • Środa 9:30 – 18:30
 • Czwartek 9:30 – 18:30
 • Piątek 9:30 – 19:00
 • Sobota 8:30 – 17:30
 • Niedziela 8:30 – 17:00

Czy Fortuna jest otwarta? Sprawdź sam!

W różnego rodzaju święta, czy dni wolne od pracy, jeśli masz wątpliwości, czy twój lokal Fortuny jest otwarty – możesz to sprawdzić za pośrednictwem wyszukiwarki na stronie efortuna.pl.

znajdź swój lokal fortuny

Wystarczy z listy wybrać punkty przyjmowania zakładów ze swojego miasta, a system zaprezentuje: czy Fortuna jest otwarta oraz w jakich godzinach. W ten sposób można się upewnić, że wychodząc z domu na pewno obstawimy kupon, a nie zastaniemy zamkniętych drzwi.

Zakłady Fortuna online dostępne codziennie przez 24/h

Grając w Fortunie online nie musisz głowić się, czy zakłady bukmacherskie są otwarte? Dlaczego? Bo w internecie oferta bukmachera Fortuna dostępna jest całodobowo każdego dnia tygodnia – bez względu na dzień tygodnia. To wygodna forma obstawiania bez wychodzenia z domu, dzięki której zawsze masz pewność, że twój kupon zostanie zrealizowany nie oglądając się na godziny otwarcia.

W zakładach bukmacherskich Fortuna dostępnych pod adresem efortuna.pl i mobilnej aplikacji masz do dyspozycji:

 • zakład przedmeczowe
 • zakłady live
 • sporty wirtualne

A dodatkowymi funkcjami bukmachera są transmisje “na żywo” (Fortuna TV) i cash-out. Płatności w Fortunie online realizowane są błyskawicznie poprzez elektroniczne przelewy – w ten sposób wypłaca się również wygrane (na indywidualny rachunek bankowy).

Wielkim atutem zakładów bukmacherskich przez internet jest możliwość rejestracji konta z kodem promocyjnym , co pozwala odebrać bonusy powitalne. W przypadku Fortuny kod promocyjny brzmi: 1145PLN, a to można przełożyć na bonusy:

 • Freebet 20 PLN (jako 2800 punktów FKP)
 • Zakład bez ryzyka 125 PLN
 • Bonus 100% od wpłaty do 1000 PLN

Maksymalnie za rejestrację w Fortunie można odebrać 1145 złotych.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeśli zainteresujesz się zakładami bukmacherskimi przez internet, to dodatkowo sprawdź ranking najlepszych operatorów online dostępny na tej stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Kiedy Fortuna jest otwarta?

Generalnie punkty stacjonarne bukmachera Fortuna są otwarte od poniedziałku do niedzieli z wyłączeniem świąt np. 25 grudnia i 1 stycznia.

Jakie są godziny otwarcia Fortuny?

Każdy z lokali ustala indywidualne godziny otwarcia, ale generalnie placówki są otwarte w godzinach 9:30 - 18:00.

Gdzie grać jak Fortuna jest zamknięta?

Jeśli naziemna placówka Fortuny jest zamknięta, to najlepiej skorzystać z oferty tego bukmachera w wersji internetowej, która dostępna jest 24/h.

Zaloguj się aby dodawać komentarze