Czy STS jest bezpieczny? To pytanie wraca jak bumerang, ponieważ każdy zorientowany gracz wie, że polski rynek zakładów bukmacherskich jest podzielony na legalne i nielegalne firmy. Nie dziwi nas, że polscy typerzy chcą mieć pewność, że obstawiają u bukmacherów, którzy działają zgodnie z prawem. No więc jak wygląda sprawa z STS? Czy to legalny, a co za tym idzie bezpieczny bukmacher? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Ustawa hazardowa z 2017 roku wywołała duże poruszenie wśród typerów zakładów bukmacherskich. Wtedy okazało się, że większość z nich gra u nielegalnego bukmachera! Na rynku nastąpił popłoch i po zmianie prawa doszło do wielkich przetasowań. Z Polski zniknęło wiele zagranicznych firm bukmacherskich, a gracze musieli zmienić bukmacherów. Wówczas skorzystali polscy operatorzy, którzy od lat znajdowali się w cieniu największych światowych firm. Gracze zadawali wtedy pytania: który bukmacher jest legalny? Jaki bukmacher jest bezpieczny itd. ?

legalny

W tamtym czasie w Polsce było dosłownie kilku bukmacherów z licencją – w tym gronie był STS. Teraz grono legalnych bukmacherów jest już znacznie większe, a typerzy mają więcej opcji w bezpiecznej grze.

Czy STS jest bezpieczny i legalny? Sprawdzamy!

Zadając pytanie: czy STS jest bezpieczny – na pewno chodzi ci o to, czy to legalny bukmacher? Bezpieczeństwo w tym przypadku jest utożsamiane z legalnością i prawidłowo. Tak, STS jest bezpiecznym bukmacherem, ponieważ posiada wymagane licencje od polskiego Ministerstwa Finansów. Firma STS już od lat 90. poprzedniego stulecia obsługiwała w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Ta sytuacja trwa do dziś, ponieważ STS ma licencję na działalność w internecie oraz w lokalach naziemnych.

STS spełnia wszystkie wymogi związane z legalnością i dlatego nie ma problemu z uzyskiwaniem licencji. Siedziba bukmachera mieści się w Polsce pod adresem: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice.

Jak STS dba o bezpieczeństwo?

Korzystanie z bukmachera online powinno być bezpieczne, a firma musi zadbać o wszystkie aspekty związane z prywatnością. Rejestrując się w STS, tak jak u innego legalnego bukmachera, trzeba podać dane osobowe. Czy są one bezpieczne? Tak, ponieważ w regulaminie STS zapewnia, że dane te przechowuje wyłącznie na własny użytek i nie może ich przekazywać osobom trzecim. To ważne, że informacje, które podajemy bukmacherowi będą przez niego zachowane w poufności.

Kolejna sprawa to finanse. Granie u bukmachera jest wtedy bezpieczne, jeśli możemy korzystać ze sprawdzonych metod płatności za pośrednictwem których przelane środki trafią na nasze konto bukmacherskie. Jak to działa w STS? To firma, która oferuje wiarygodne płatności znane z innych aktywności online. W STS wpłacisz swoje pieniądze przy użyciu PayU, dotpay, BLIK, VISA, Mastercard, PayPal, tpay, Skrill i Neteller. To największe systemy płatności, które są bardzo bezpieczne. Nie znamy przypadków, by pieniądze z konta STS znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. Poza tym byłoby to niezgodne z prawem, co mogłoby drogo kosztować bukmachera – nawet utratę licencji.

STS będąc legalnym bukmacherem jest zobowiązany do dbałości o twoje finanse, które wpłacasz na konto gracza.
Dla osób, które mogą mieć kłopoty z hazardem STS wprowadził funkcję ustawiania limitów gry. W ten sposób możesz ustawić dzienny, tygodniowy i miesięczny limit dotyczący swojej gry. Tutaj chodzi o wysokość stawek, liczbę depozytów, a także czas spędzony na stronie STS i mobilnej aplikacji. Taki rodzaj kontroli pozwoli ci bezpiecznej korzystać z rozrywki, jaką są zakłady bukmacherskie.

STS z wysokimi ocenami

O tym, że STS jest bezpiecznym bukmacherem może świadczyć fakt, że w rankingu Zagranie użytkownicy ocenili go na notę 10/10. Już po tym widać, że STS ma naprawdę dobre opinie jako bukmachera. Co jeszcze? STS to nie jest anonimowa firma. Logo tego bukmachera znajduje się przy meczach polskiej reprezentacji w piłce nożnej, bo to jeden z jej sponsorów. STS dodatkowo jest związany umowami sponsoringowymi z Lechem Poznań, Pogonią Szczecin, Cracovią, Górnikiem Zabrze, Zagłębiem Lubin oraz Polską Ligą Siatkówki.

bukmacherzy - schmeichel

STS jako firma jest także związana wizerunkowo np. z Peterem Schmeichelem, byłym bramkarzem Manchesteru United i reprezentacji Danii. Co więcej, to bukmacher, który operuje nie tylko w Polsce, ale także w innych państwach europejskich np. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Norwegii.

Bukmacher STS prowadzi także fundację “Sport Twoją Szansą”, która wspiera niepełnosprawnych sportowców oraz inne osoby pokrzywdzone przez los.

STS z bonusem na start

Jeśli przekonałeś się o tym, że STS jest bezpiecznym bukmacherem, to możesz wykorzystać nasz kod promocyjny dla nowych graczy. Rejestrując się na sts.pl z wpisanym kodem promocyjnym: ZAGRANIE otrzymasz za darmo bonus freebet o wartości 30 złotych. To nie jedyna atrakcja za nasz kod, ponieważ po zrobieniu depozytu możesz odebrać zakład bez ryzyka do 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Więcej informacji o bonusach STS uzyskasz w tym wpisie: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze