Czy Ronaldo wystąpi w programie „Prosto w Szczenę”?

rozrywka

Dla osób zaskoczonych tytułem nowego programu wyjaśniamy, że to nie ściema. Nie będzie to również widowisko dla zapalonych miłośników sztuk walk. Co więcej, nie jest to gala mieszcząca się w kategoriach FAME MMA. Co to, to nie! Tytułowy „Prosto w Szczenę” to autorski program duetu piłkarsko-dziennikarskiego. Zaciekawieni? To dorzucimy jeszcze informację o prowadzących, którymi zostali Wojciech Szczęsny i Łukasz Wiśniowski. Od jakiegoś czasu odcinki zdobywają coraz większą oglądalność. Zaczęto nawet mówić, że możemy spodziewać się gościnnego udziału jednego z najlepszych zawodników świata – Cristiano Ronaldo. Jak myślicie, czy to prawda? Legalni bukmacherzy już stworzyli zakład specjalny dotyczący tego wydarzenia, a kursy na niego mówią same za siebie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W LV BET I SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY POWITALNEJ!

Programy internetowe i ich rosnąca oglądalność w Polsce

Prawda jest taka, że widzowie mają już dość kolejnych edycji „Tańca z Gwiazdami” czy „Big Brothera”. Telewizja internetowa stała się poważną konkurencją dla stacji telewizyjnych, które od jakiegoś czasu bazują na powielaniu zagranicznych programów czy emitowaniu entych edycji tych samych programów. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda! Nadszedł czas na coś nowego, show jakiego jeszcze nie było. Autorski program dwojga mężczyzn, którzy zdecydowali się na stworzenie ciekawej rozrywki dla wszystkich miłośników sportu. Znany praktycznie wszystkim fanom piłki nożnej Wojciech Szczęsny – polski bramkarz należący do klubu Juventus oraz piłkarz Reprezentacji Polski. A także Łukasz Wiśniowski.

zakłady specjalne lv bet

Dwóch Panów, którzy w dowcipny sposób komentują i wyrażają swoje opinie na bieżące tematy ze świata piłki nożnej. Ponadto zdradzają gorące newsy i ciekawostki z życia gwiazd, polskich oraz zagranicznych klubów sportowych. W każdym z nowych odcinków Wojtek i Łukasz łączą się za pomocą Skype’a lub Face Time’a z najbardziej znanymi osobistościami ze świata piłki nożnej. Wspólnie omawiają tematy poruszane w danym odcinku oraz dopytują o ciekawostki związane z życiem prywatnym występujących gości.

Do tej pory w gościnnym udziale programu mieliśmy okazję oglądać:

  • Arkadiusza Milika
  • Grzegorza Krychowiaka
  • Giorgio Chiellini
  • Sławomira Peszko
  • Roberta Lewandowskiego
  • Łukasza Fabiańskiego
  • Sami Khedira
  • Fabio Paratici

Jeśli jesteś kibicem piłki nożnej i chcesz poznać wiele ciekawych historii z piłkarskich szatni, już teraz odwiedź stronę www.youtube.pl i wyszukaj programu „Prosto w Szczenę”.

 

Postaw kupon na udział Cristiano Ronaldo w „Prosto w Szczenę”!

Jeśli jesteście przekonani, że siła przebicia Wojciecha Szczęsnego doprowadzi do zorganizowania wywiadu z taką gwiazdą, jak Cristiano Ronaldo to koniecznie zerknijcie na zakłady specjalne zaprezentowane przez legalnego bukmachera LV BET. Nowy rok stał się czasem lepszej zmiany w ofercie operatora. Zakłady na rozrywkę zaczynają się stopniowo rozkręcać i można śmiało powiedzieć, że pękła już setka! Tak moi drodzy, w LV BET możecie obstawiać przeszło 100 wydarzeń związanych z rozrywką, show-biznesem i życiem gwiazd.

lvbet kupon

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta bukmacherskiego, koniecznie odwiedź stronę bukmachera LV BET i dokonaj procesu rejestracyjnego. Gwarantujemy, że zajmie Ci to góra 2 minuty – właśnie tyle dzieli Cię od postawienia swojego pierwszego kuponu. Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz więcej – więcej dodatkowych środków pieniężnych i jeszcze więcej bonusów dla graczy.