Quebonafide to obecnie jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce, a także jeden z najlepszych raperów w naszym kraju. Quebo ostatnio wydał płytę “Romantic Psycho”, która okazała się dużym hitem. Betfan przygotował z tej okazji zakład, który dotyczy jego najnowszego singla – SZUBIENICAPESCYTYDYBROŃ. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Quebonafide na swoim koncie ma wiele dobrych krążków, jak Egzotyka czy Soma 0.5. Jednak w ostatnich miesiącach trudno było szukać Quebo w internecie. Popularny raper zniknął z internetu po śmieci Maca Millera. Fani oczekiwali na nową płytę, która stanie na poziomie wyżej wymienionych czy Eklektyki. Kuba wrócił na scenę w nieco nieoczekiwanym stylu, z dość ciekawym happeningiem. Ukryte tatuaże, występy w telewizji śniadaniowej czy akcja z Allegro, to raczej rzeczy, do których nas nie przyzwyczaił. Przy okazji wypuścił fatalnie brzmiący krążek, co miało być niewinnym żartem.

Oczywiście ostatecznie do fanów trafił właściwy kawałek. Tu przechodzimy do sedna wieczornego typu. Quebonafide wrzucił do sieci razem z klipem numer pt. “SZUBIENICAPESCYTYDYBROŃ”, który przyjął się dość dobrze. Od 1 kwietnia zdobył ponad 6 600 000 wyświetleń. Niewielu raperów z naszego kraju może się poszczycić takim wynikiem. Inne kawałki z płyty również wbiły ponad 1 000 000 odsłon, jednak to wydaje się być już standardem. Betfan w czasach, gdy jest mało ofert, a wszyscy siedzą w domu, wychodzi ludziom naprzeciw, wprowadzając dość ciekawe i zabawne zakłady. Bukmacher oferuje linie z udziałem wyżej wymienionej piosenki. 

Jeżeli nie wbije ona 7 200 000 wyświetleń do czwartku do godziny 20:00, to można zgarnąć 1.75. Z kolei w przypadku osiągnięcia tego wyniku będzie to 1.85. Ja jednak kierowałbym się w stronę tego, że temu singlowi braknie wyświetleń. Tendencja po tylu dniach od premiery jest spadkowa, a w osiem dni zdobyło to 6 600 000, co daje nam 825 000 na dzień. Quebo prędzej lub później wbije wymaganą liczbę, jednak może być to już po wymaganym czasie. 

Typ: under 
Kurs: 1.75