Czy PZBuk jest legalny? Sprawdzamy! – Zagranie.com

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Polsce zgodnie z prawem bukmacherzy online dzielą się na dwie kategorie: legalni i nielegalni. Warto wiedzieć, gdzie można obstawiać, by nie popaść w konflikt z prawem. Dziś odpowiemy na pytanie: czy PZBuk jest legalny? Sprawdź nasz artykuł.

Kim jest legalny bukmacher?

Co to znaczy, że bukmacher jest legalny? Na początku warto przytoczyć kryteria, według których bukmacherzy poddawani są ocenie. Wtedy będziemy mogli spojrzeć na bukmachera PZBuk przez ich pryzmat i jednoznacznie określić, czy PZBuk to legalny bukmacher.

Cechy legalnego bukmachera

Legalny bukmacher to ten, który legitymuje się zezwoleniem Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Stacjonarnie lub przez internet – oba te obszary wymagają osobnej licencji.
O stosowne zezwolenie może ubiegać się dowolna spółka, jednak otrzymują je starannie wyselekcjonowane podmioty.

Ubiegający się podmiot musi spełnić szereg wymogów, m.in.:

✔️ posiadać odpowiedni kapitał zakładowy o legalnym pochodzeniu,

✔️ prezentować stosowną strukturę firmy,

✔️ posiadać siedzibę zarejestrowaną na terenie Polski,

✔️ członkowie zarządu muszą posiadać obywatelstwo polskie,

✔️ podmiot musi być w posiadaniu polskiej domeny,

✔️ podmiot musi dysponować narzędziami do bezpiecznego gromadzenia i przetwarzania danych.

Cały proces od momentu złożenia wniosku do wydania decyzji przez MF trwa minimum sześć miesięcy.

Licencja przyznawana jest na okres sześciu lat. Po upływie tego terminu bukmacher ponownie musi ją przedłużyć, oczekując na pozytywną decyzję od Ministerstwa Finansów.

PZBuk legalny bukmacher?

Warto przypomnieć, że w ramach obowiązującego prawa, w Polsce bezpiecznie można grać tylko u legalnych bukmacherów. Obstawianie u zagranicznych operatorów bez polskiej licencji jest nielegalne i grozi konsekwencjami prawnymi m.in. karą grzywny.

Obecnie w naszym kraju działa kilkunastu legalnych bukmacherów, a co jakiś czas przybywa nowych operatorów, którzy uzyskują polską licencję. Konkurencja na rynku rośnie, jednak wszystko zgodnie z prawem i z korzyścią dla gracza.

Czy PZBuk należy do grona legalnych bukmacherów?
TAK!

Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli w skrócie PZBuk wchodzą w skład spółki Cherry Online Polska z siedzibą w Warszawie przy ulicy Gedymina 30. Bukmacher ten 28 czerwca 2018 roku uzyskał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online (Numer licencji: PS4.6831.26.2017). PZBuk jest w pełni legalnym bukmacherem w Polsce, a gra u niego jest bezpieczna i zgodna z prawem RP.

Mocne strony bukmachera PZBuk.

Legalne zakłady bukmacherskie PZBuk

Obstawianie zakładów bukmacherskich w PZBuk jest legalne, a więc warto w tym momencie się dowiedzieć, co dokładnie obstawisz u tego bukmachera. Oto oferta legalnego bukmachera PZBuk:

 • Zakłady sportowe
  Około 20-30 dyscyplin, szeroki wybór wydarzeń sportowych i zakładów w obrębie każdego z nich – od najpopularniejszych po niszowe spotkania.
 • Zakłady pozasportowe
  Sport dominuje w zakładach bukmacherskich, ale pojawiają się również typy dotyczące świata showbiznesu czy kinematografii, np. zwycięzcy Oscarów.
 • Zakłady live
  Alternatywa dla zakładów przedmeczowych, charakteryzująca się dynamiką, szybko zmieniającymi się kursami i krótkim oczekiwaniem na rozstrzygnięciem zakładu.
 • Sporty wirtualne
  Sporty generowane komputerowo, chwalone za krótki czas oczekiwania na rozstrzygnięcie oraz dostępność przez całą dobę w przeciwieństwie do standardowych rozgrywek.
 • E-sport
  Dział zakładów pozwalający typować rozwój wydarzeń rozgrywających się w wirtualnej rzeczywistości najpopularniejszych gier komputerowych, np. Counter-Strike, FIFA, Leauge of Legends.
 • Gry karciane
  Nowość w legalnych zakładach bukmacherskich. W PZBuk za sprawą sekcji Gry TV możesz obstawiać znane z kasyn gry karciane, takie jak Wojna, Poker czy Blackjack.

Obstawianie w PZBuk możliwe jest poprzez stronę internetową pzbuk.pl lub w aplikacji mobilnej, dostępnej na systemy iOS oraz Android.

PZBuk legalny bukmacher z niskimi marżami.

Bonusy od legalnego bukmachera PZBuk

W PZBuk, klikając w ten link rejestracyjny: https://zagranie.com/goto/pzbuk otrzymasz na start:

 • 1000 PLN na zakład bez ryzyka
 • 50 PLN na darmowy zakład

Zakład bez ryzyka to popularna promocja w zakładach bukmacherskich. Polega ona na ubezpieczeniu kuponu – gdy gracz wygra, otrzymuje pieniądze, jeśli przegra – operator zwraca postawioną stawkę. W efekcie gracz nie jest stratny, co miałoby miejsce bez promocji.

Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy zarejestrować konto (tutaj: https://zagranie.com/goto/pzbuk) oraz zweryfikować numer telefonu. Następnie użytkownik wpłaca min. 100 PLN i obstawia (należy zadbać, aby na kuponie pojawiły się min. 2 zdarzenia z kursem min. 1.40). Jeśli wygrasz, możesz od razu wypłacić pieniądze. Jeśli nie, otrzymasz zwrot stawki w formie bonusowej kwoty przypisanej do Twojego konta. Maksymalnie można odebrać 1000 PLN. Będzie ona chwilowo zamrożona – gdy zagrasz za nią kupon, bukmacher pozwoli Ci wypłacić zgromadzone pieniądze. Co wyróżnia bukmachera PZBuk, to fakt, że promocja nie dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu w historii konta, a dopiero pierwszego przegranego. To duża zaleta tej akcji promocyjnej.

Drugi z bonusów na start to freebet. Innymi słowy darmowe pieniądze na zakład. Aby go aktywować, należy najpierw wpłacić min. 50 PLN i postawić kupon wielokrotny z kursem łącznym min. 2.00. Po spełnieniu tych warunków bukmacher dolicza freebet na dalszą przygodę z zakładami. Aby wypłacić pieniądze, należy za nie zagrać na kuponie AKO.

Po wykorzystaniu promocji na start można skorzystać z bonusów dla stałych graczy PZBuk. To m.in. Kombo+ czy Happy Hours.

Więcej o bonusach tego bukmachera znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

Opinie o legalnym bukmacherze PZBuk

Nasi użytkownicy w rankingu bukmacherów przypisali PZBuk oceną 8/10. Za co chwalony jest PZBuk? Na pewno za szeroki wybór zakładów, Sklep Gracza, czyli ciekawy i przystępny program lojalnościowy oraz szybkie płatności. Typerzy wyróżniają dodatkowo darmowe transmisje live wszystkich meczów NBA. Gracze wskazują na to, że strona internetowa jest bardzo czytelna i szybka, co pomaga w intuicyjnym znajdowaniu kursów na interesujące zdarzenia sportowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź tutaj: https://zagranie.com/pzbuk-opinie-bonus-kod-promocyjny/

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze