Czy płatne typy są legalne? Istnieją jakieś alternatywy dla nich?

Czy płatne typy są legalne? Ten temat dość często przewija się na różnych forach i grupach Facebookowych poświęconych bukmacherce. W końcu w Polsce hazard jest objęty specjalnymi regułami prawnymi, a ich złamanie grozi sankcjami m.in. finansowymi. Rządzący dość ściśle określili prawa i zasady dotyczące hazardu w naszym kraju. Jak więc to się ma do płacenia za typy? Czy to jest legalne i opłaca się? Istnieją jakieś alternatywy? Na te i inne pytania odpowiem wam w poniższym tekście. 

Czy płatne typy są legalne?

Polskie państwo ściśle uregulowało kwestie hazardu i grania u bukmacherów w naszym kraju.Rządzący kilka lat temu wprowadzili szereg ustaw i kar, dzięki którym wiemy co jest legalne, a co nie i jakie czekają za ich złamanie konsekwencje. Wiele osób zastanawia się, czy płatne typy są legalne i opłaca się taki zakup. Często ludzie, którzy wykupili abonament u takiego typera, nie wiedzą, czy robią to legalnie lub jakie konsekwencje grożą im za to. W świetle ustawy dotyczącej hazardu i bukmacherów, płatne typy są legalne same w sobie. Zakazy, jakie państwo narzuciło dotyczą m.in.: 

  • reklamowania
  • nakłaniania do gier hazardowych

Za złamanie praw grożą kary m.in. pieniężne. Same analizy czysto sportowe są dozwolone. Można wygłaszać swoją opinię dotyczącą tego, kto wygra dany mecz lub jaki będzie wynik zdarzenia, podpierając to dostępnymi statystykami, swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednak zdecydowanie bardziej opłaca się sięgnąć po darmowe źródła. Po co płacić za coś, co inni oferują bez opłat? Darmowe analizy, ze szczegółowym rozłożeniem meczów na czynniki pierwsze, poparte statystykami, znajdziecie m.in. u nas na zagranie. 

Trzeba jednak zaznaczyć, że osoby, które kupują płatne typy, nie mają się czego obawiać (poza swoimi pieniędzmi, gdyż łatwo można je stracić). Tacy ludzie zwolnieni są z płacenia podatku, bo ten jest po stronie sprzedającego. Tak samo jest w przypadku złamania zasad ustawy hazardowej – wtedy wina jest po stronie usługodawcy, a nie usługobiorcy. Jedynie należy pamiętać, żeby obstawiać u legalnych bukmacherów, którzy mają wykupioną licencję w Polsce i mogą świadczyć takie usługi. 

Czy płatne typy opłacają się?

Czasami zdarza się tak, że płatne typy proponują osoby, które są naciągaczami. Obiecują wysoką skuteczność, pewny zysk i wakacje na malediwach za dwa miesiące. Jednak w rzeczywistości trudno z nimi cokolwiek wygrać, a na słowa krytyki zazwyczaj blokują użytkowników lub unikają komentarzy. Rzadko kiedy płatni typerzy faktycznie znają się tak dobrze, jak się reklamują (jednak zdarzają się takie osoby i są w tym dobre). Jeżeli ktoś zdecyduje się na płatnych typerów, to warto skorzystać z rankingów dotyczących nich (a najlepiej i tak wrócić do nas). W takich zestawieniach użytkownicy oceniają danych typerów i komentują skuteczność, kontakt, a także cenę i zysk. Można też prześledzić historię danego typera z kilku poprzednich miesięcy oraz sprawdzić jego bilans miesięczny i ogólny. Wtedy będziecie mieli dostępny zarys takiej osoby i tego, czy faktycznie warto wydawać na płatne typy pieniądze. 

Płatne typy rzadko kiedy lub prawie nigdy opłacają się. Podobne, a czasami nawet lepsze propozycję, znajdziesz m.in. u nas na zagranie. Codziennie publikujemy po kilka propozycji dla sportu i esportu, dotyczących najpopularniejszych dziedzin, jak:

  • piłka nożna
  • żużel
  • tenis
  • sporty walki
  • esport (głównie Counter Strike: Global Offensive i League of Legends)

Typy bukmacherskie zagranie

Jaka jest alternatywa dla płatnych typów?

Najlepszą alternatywą dla płatnych typów są w pełni darmowe propozycje. Takie oferujemy m.in. my na zagranie. Codziennie dostarczamy swoim czytelnikom analizy na najgorętsze mecze piłki nożnej, żużlu, tenisa, sportów walki czy esportu. U nas przeczytacie nie tylko o tych największych i najważniejszych ligach, ale również o spotkaniach z niższego szczebla rozgrywek. W przypadku dobrych okazji informujemy was również o zakładach na zdarzenia dotyczące wydarzeń na świecie lub YouTubie. Analizy i propozycje od zagranie znajdziecie tutaj

Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi analizami, to zachęcamy do dołączenia do grupy na Facebooku. Sportową społeczność znajdziecie w tym miejscu, z kolei do esportowej dołączyć można tutaj.

Zaloguj się aby dodawać komentarze