Czy forBET jest legalny? Wiele osób chcących zacząć przygodę z bukmacherką lub grających już od jakiegoś czasu u różnych podmiotów zastanawia się nad tym, którą firmę najlepiej wybrać i czy na pewno jest legalna w naszym kraju. forBET jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i ma szeroką ofertę sportową, esportową, rozrywkową oraz dużo zakładów specjalnych, związanych z różnymi wydarzeniami na świecie. Warto podkreślić, że dzięki wykupionej licencji w 2016 i 2018 roku jest w pełni legalny, świadcząc swoje usługi zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. Tych na ten moment jest około 200 i cieszą się dość sporą popularnością. 

Kim jest legalny bukmacher?

Legalny bukmacher, to firma, która świadczy usługi hazardowe na terenie naszego kraju i ma wykupioną licencję. Dzięki niej użytkownicy mogą być pewni, że korzystanie z danego bukmachera jest w pełni legalne i nie muszą się o nic obawiać. Podmiot świadczący takie usługi odprowadza podatek za graczy, co jest uwzględnione przy obstawianiu kuponów. Gracze legalnego bukmachera nie muszą więc się obawiać problemów z rozliczaniem się, a wypłaty przychodzą bez problemów na ich konta bankowe. W Polsce najpopularniejsi bukmacherzy są w pełni legalni. 

Czy forBET jest legalny?

W naszym kraju jest dość dużo bukmacherów. Większość z nich ma sporą ofertę, a w niej przeróżne dyscypliny sportowe, esportowe, a także typy z dziedziny rozrywkowej, dotyczącej np. youtuberów. Jednak często dla osób, które chcą zacząć przygodę z bukmacherką problemem nie jest oferta, a to, czy na pewno jest to legalne. forBET, jedna z największych firm świadczących tego typu usługi w Polsce, jest w pełni legalnym bukmacherem. Firma posiada licencję online od 2016 roku, a w 2018 roku otrzymała zgodę na prowadzenie działalności również w punktach stacjonarnych. Na ten moment jest ich około 200 i cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród osób starszych. Granie w forBET jest w pełni bezpieczne, gdyż chroni nas licencja bukmachera, a ten sam odprowadza podatki od naszych kuponów (co jest uwzględnione w momencie postawienia danego zakładu). Czasami bukmacher wprowadza specjalnie oferty, gdzie można zagrać bez podatku, a ten pokrywa sama firma. Warto dodać, że forBET stara się pozyskiwać licencje na coraz to nowsze rozgrywki organizowane w Polsce. 

Jak dużą ofertę posiada forBET?

forBET, jeden z największych bukmacherów w Polsce, posiada dość sporą ofertę, która ciągle jest rozwijana coraz bardziej. Znajdziemy w niej m.in. zakłady sportowe na najpopularniejsze dyscypliny jak:

  • piłka nożna
  • koszykówka
  • siatkówka
  • hokej

Jednak obok tradycyjnych sportów jest też esport, w tym mecze najlepszych formacji Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends, a także zakłady specjalne. W nich możemy obstawić rzeczy związane np. z polityką, youtubem oraz innymi popularnymi wydarzeniami na świecie. W pierwszym z tych przypadków można wytypować m.in. przyszłego prezydenta naszego kraju oraz to, jak potoczą się wybory. Możliwości jest dość sporo, a same kursy i linie wydają się być bardzo ciekawe, szczególnie dla nowych graczy. Co ciekawe, ci mogą skorzystać ze specjalnej, dostępnej tylko u nas, oferty powitalnej w forBET.  

zakłady w forBET

Oferta powitalna w forBET

forBET, legalny bukmacher, oferuje bardzo ciekawą ofertę dla swoich nowych graczy. Można zgarnąć aż 2350 złotych bonusu na start, co jest jedną z najwyższych takich ofert. Co trzeba zrobić? Podczas rejestracji należy podać kod 2350PLN, a następnie dostaniemy 100% od pierwszego depozytu do 2000. Z naszym kodem otrzymacie również 50 złotych w ramach promocji. Oprócz tego dostępny jest też zakład bez ryzyka do 100 złotych i gra bez podatku przez dwa tygodnie od rejestracji oraz MaxiZysk do 200 złotych. Ostatnia z wymienionych rzeczy jest szczególnie ciekawa, gdyż z wygranych kuponów dostaniemy znacznie więcej niż normalnie, więc warto skorzystać z takiej opcji. W takim wypadku forBET jako legalny bukmacher pokrywa ten podatek za graczy, z własnej kieszeni. Proces, dzięki któremu będzie można skorzystać z całej oferty powitalnej w forBET nie jest specjalnie długi. O tym gdzie można to zrobić oraz jakie dokładnie trzeba spełnić warunki, możecie przeczytać tutaj. Warto w tym miejscu jednak dodać, że inni bukmacherzy też mają takie, specjalne oferty powitalne. Są to m.in. STS, Fortuna, Betclic oraz LV Bet. W jaki sposób można je otrzymać? Sprawdźcie sami w tym miejscu, gdzie specjalnie dla was, nowych graczy u bukmacherów, przygotowaliśmy spis najlepszych ofert powitalnych.

bukmacher

forBET – legalny, polski bukmacher

Jeżeli ktoś się zastanawiał, czy forBET jest legalnym polskim bukmacherem i na pewno może bez problemu rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką właśnie w tej firmie, to już nie musi się obawiać. Dzięki wykupionej licencji może świadczyć swoje usługi online i w punktach stacjonarnych. Sama oferta jak widać jest bardzo duża i ciągle rozwijana, tak, żeby każdy mógł znaleźć odpowiednie zakłady dla siebie i mógł liczyć na ciągły zysk. Oferta powitalna również jest atrakcyjna, więc warto z niej skorzystać, bo możliwe jest to tylko przy założeniu nowego konta i skorzystania ze specjalnej oferty, dostępnej u nas. Nowi gracze powinni być zadowoleni z tego, że mogą bez problemu i w pełni legalnie korzystać z usług forBET, szczególnie, że ten jest przyjazny dla początkujących użytkowników. 

Czy forBET jest legalnym bukmacherem?

Tak, forBET jest legalnym bukmacherem. W naszym kraju obstawianie dozwolone jest tylko u legalnych bukmacherów posiadających odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Takim podmiotem jest forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217), mający zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

Czy muszę dodatkowo płacić podatki od wygranych w forBET?

Nie. Przy obstawianiu kuponów pojawia się stosowna informacja, że wygrana kwota jest już po opodatkowaniu.

forBET posiada ofertę powitalną?

Tak, forBET posiada ofertę powitalną. Można zgarnąć aż 2350 złotych bonusu na start, co jest jedną z najwyższych takich ofert. Co trzeba zrobić? Podczas rejestracji należy podać kod 2350PLN, a następnie dostaniemy 100% od pierwszego depozytu do 2000. Z naszym kodem otrzymacie również 50 złotych wpłacając co najmniej 100 złotych. Oprócz tego dostępny jest też zakład bez ryzyka do 100 złotych i gra bez podatku przez dwa tygodnie od rejestracji oraz MaxiZysk do 200 złotych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze