Cs_summit 6 trwa w najlepsze i dostarcza nam świetnych emocji! Dziś przed nami pojedynki bardzo dobrych drużyn, które mierzą się jednak ze znacznym spadkiem formy. Mowa tu oczywiście o Faze oraz Ence. Której z nich dziś uda się wreszcie odbić od dna i zapewnić dziś zwycięstwo? Oprócz tego spotkania czeka na nas również starcie w Ameryce, gdzie zmierzą się ze sobą 100Thieves oraz Liquid. Emocji z pewnością nie zabraknie, start 21:00!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Ence – Faze
30.06.2020 r. Godz. 21:00

 

Analizę zaczynamy od starcia rozczarowań, a przynajmniej niespełnionych oczekiwań. Zarówno Faze jak i Ence przed tym turniejem notowali całkiem niezłe występy, jednak z czasem przyszedł znaczny spadek formy, czego rezultatem jest dzisiejszy pojedynek pomiędzy tymi zespołami, pojedynek, w którym stawką jest zaledwie walka o dziewiąte miejsce w turnieju. Pomimo tego, warto pamiętać, że pomiędzy dziewiątym a dwunastym miejscem w tabeli jest różnica zarówno w kwestii finansowej, jak i stawki punktów kwalifikacyjnych do majora. Obie drużyny podejdą do tego starcia na pełnym skupieniu, a dodatkową motywacją będzie chęć przełamania passy porażek.

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest zespół Faze. Wynika to zasadniczo z dwóch czynników, ich stosunkowo dobrej gry w przegranych spotkaniach, oraz tragiczne występy Ence, które spowodowane były przez wymuszone rotacje w składzie i grę z xseveNem zamiast Jammpiego. Widać brak zgrania, chaos i po prostu różnicę w umiejętnościach indywidualnych. Fińska formacja wyglądała naprawdę tragicznie w swoich meczach w fazie grupowej i naprawdę niewielu wierzy w możliwość ich zwycięstwa, zwłaszcza że przegrali oni ostatnio z Faze 2-1 grając jeszcze w oryginalnym składzie. Stoją oni przed naprawdę trudnym wyzwaniem i osobiście nie wierzę, że uda im się mu sprostać.

Pod względem ostatnich spotkań trudno jest szukać jakichś pozytywów dla obydwu drużyn, Faze cały czas nie może znaleźć patentu na ogranie Big, natomiast Ence próbuje walczyć z każdym przeciwnikiem, jednak nie udaje im się odnieść zwycięstwa. Niewiele brakowało, a zamiast Ence w dzisiejszym spotkaniu oglądalibyśmy e6tence. Po stronie Faze nie jest kolorowo, jednak w swoich ostatnich pięciu spotkaniach mierzyli się oni z zespołami w fenomenalnej formie, jak Complexity czy Vitality, zatem można trochę łatwiej ich rozgrzeszyć. Obydwie drużyny notują jednak podobne wyniki i w dzisiejszym pojedynku wystartują z takiej samej pozycji, liczyć się będą jedynie umiejętności.

Pod względem map spodziewam się raczej standardowych picków, prawdopodobnie zobaczymy Traina oraz Mirage, jako trzecia mapa może pojawić się Dust lub Inferno. Obydwie formacje prezentują się dobrze na swoich mapach, jednak są to dosyć standardowe wybory, zatem spodziewam się całkiem wyrównanych pod względem ilości rund starć. Zarówno Ence jak i Faze pokazali już, że potrafią dobrze grać na tych mapach, zatem nie spodziewam się zupełnego stompu ze strony Faze, chociaż oczekuje od nich zwycięstwa.

Indywidualnie, w Faze najbardziej błyszczą Niko oraz Rain, natomiast w Ence wyraźnie widać brak Jammpiego, ponieważ stawkę otwiera Sergej, natomiast xseveN zostaje w tyle za kolegami z drużyny. Niko jest zdecydowanie największą gwiazdą Faze, co pokazują też linie, jakie wystawia bukmacher na to starcie. Na pierwszych dwóch mapach, linia zabójstw na tego zawodnika wynosi 43, co przy dobrych wiatrach jest dla niego spokojnie do wyciągnięcia. Ja jednak korzystam ze specjalnego zakładu w Betfan, polegającego na tym, że Faze wygra to spotkanie, a Niko zdobędzie minimum 40 eliminacji na dwóch pierwszych mapach.

Moim zdaniem jest to dobry typ, Faze jest wyraźnym faworytem tego starcia i wręcz musi udowodnić sobie i kibicom, że ciągle są topowym zespołem. Ence gra w praktyce bez jednego zawodnika, co bezpośrednio przekłada się na ich wyniki. Linia 40 fragów na Niko jest również atrakcyjna, najlepszy zawodnik Faze z pewnością będzie zmotywowany do poprowadzenia swojego zespołu do zwycięstwa, a bez jego zabójstw to może nie przyjść tak łatwo. W momencie połączenia tych zakładów linia na tego gracza zmniejsza się, co oczywiście zwiększa prawdopodobieństwo. Moim zdaniem Faze musi wygrać to spotkanie, a średnio 20 zabójstw na mapę to nie jest wyzwanie dla lidera tej formacji.

 

Ence – Faze
30.06.2020 r. Godz. 21:00
Typ: Faze wygra i Niko minimum 40 eliminacji (1&2 mapa)
Kurs: 1.90

 

Baner grupy

 

100 Thieves – Liquid
1.07.2020 r. Godz. 00:00

 

Przechodzimy do rozgrywek na innym kontynencie, gdzie mierzyć się ze sobą będą 100 Thieves oraz Liquid. Zwycięzca tego starcia awansuje bezpośrednio do finału górnej drabinki turnieju, co pozwoli na nieco więcej oddechu i odpoczynku przed kolejnymi spotkaniami. Kto jest faworytem w tym starciu i dlaczego Liquid? Wydaje się, że Elige i spółka zaczęli w końcu wracać do swojej świetnej formy. Co prawda wygrali jedynie dwa spotkania na pięć ostatnich, jednak już podczas tylko tego turnieju ten bilans prezentuje się znacznie lepiej, 2-1. Ich przeciwnicy notują również bardzo dobry start turnieju, jednak ekipy takie jak Chaos czy Cloud9 wydają się być trudniejszymi rywalami niż EG, czy Furia.

Ostatni raz, gdy te drużyny stawały naprzeciw siebie, Liquid wygrało 2-0, gładko przejeżdżając się po oponentach. Czy dziś będzie podobnie? Liquid zafascynowało mnie swoim starciem z Furią, wyglądali oni naprawdę bardzo dobrze, a przecież nie występowali tam w formie faworyta, ja sam spodziewałem się wygranej brazylijskiej formacji w tym spotkaniu. W świetnej formie był Elige oraz Naf, ale cała drużyna wyglądała po prostu świetnie pod względem taktycznym, ich przygotowanie do tego turnieju wreszcie odpłacało się.

100 Thieves nieco zniknęli nam ze sceny po rozgrywkach Dreamhack Masters i powrócili, jak na razie, zwycięsko, dwie wygrane 2-0 powinny dobrze wróżyć ekipie “złodziei”, ale jednak to nie oni są faworytami. Jakie są tego przyczyny? Przede wszystkim klasa rywala, forma rywala oraz brak rzeczywistego sprawdzianu formy. Mecze z Chaos i Cloud9 to nie były najtrudniejsze przeprawy, nikt chyba nie spodziewał się innego rezultatu niż dwie wygrane 100Thieves. Indywidualnie grali z pewnością dobrze, co pokazują ich wskaźniki KDA. Trudno jest jednak porównywać w tym momencie te wskaźniki, gdyż tak jak mówiłem, mierzyli się oni z niezbyt wymagającymi rywalami.

Dlaczego sądzę, że Liquid wygra to spotkanie? Przede wszystkim, mecze z Furią oraz Mibrem pokazały prawdziwy potencjał tej ekipy. Grali oni fenomenalnie, mądrze i odpowiedzialnie. Taktyka była świetnie dostosowana do rywala, a gracze Liquid doskonale znali plan na oba te spotkania. 100Thieves jest jednak drużyną z nieco niższej półki i musieliby wspiąć się na swoje wyżyny, żeby dziś pokonać Liquid, a wątpię w taki przebieg rywalizacji. Stawka jest duża, emocje są duże, oczekiwania są duże. Liquid zdaje się, że odnalazło swoją formę i wiedzą, o co walczą. Moim zdaniem nie dopuszczą do sytuacji, gdzie o awans do finału musieliby się bić o finał z pozycji dolnej drabinki.

 

100 Thieves – Liquid
1.07.2020 r. Godz. 00:00
Typ: Liquid wygra
Kurs: 1.53

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
Kupon betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze