Czy dziś będzie overowy dzień? Kończymy 1/64 Roland Garrosa i gramy o 227PLN!

Gael Monfils 01.06.2021 RG

Już tylko nieliczni zawodnicy nie zaznali smaku tegorocznej mączki podczas paryskiego Roland Garrosa. Dziś przyszedł dzień na wyłonienie ostatnich zawodników, którzy w tym sezonie przejdą do kolejnej rundy. Do tej pory mogliśmy zobaczyć kilka niespodzianek, jednak bardzo ważnym aspektem jest powrót znaczącej grupy kibiców na trybuny. Czy to pomoże dzisiejszemu gospodarzowi, którego mamy na kuponie? Sprawdźcie, co przygotowałem.  Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: +400 zł za gola Manchesteru City lub Manchesteru Utd

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gael Monfils – Alberto Ramos Vinolas

01.06.2021 r. – 12:30

Pojedynek weteranów tego turnieju, jednak z taką różnicą, że nie są oni w swoich szczytowych formach i zupełnie nie wiadomo, co oczekiwać po ich występach. Bukmacherzy stawiają w roli faworyta reprezentanta Hiszpanii, który faktycznie w teorii ma lepszy okres gry za sobą w tym sezonie. Zdecydowanie dłużej uczestniczył na kortach w tegorocznym tourze, co powinno dać mu przewage ogrania i podejście z bardziej otwartą głową na sytuacje podczas tego meczu. W tym sezonie zaliczył już sześć turniejów na europejskich mączkach i trzeba przyznać, że spisywał się całkiem dobrze. W turniejach w swojej ojczyźnie spisywał się przyzwoicie, gdzie w Marbelii dotarł do półfinału turnieju i przegrał z rodakiem Pablo Carreno-Bustą. Jednak najlepszym jego występem okazało się wzięcie udziału w turnieju w Estorill w Portugalii, gdzie w ramach turnieju ATP250, wygrał on ze stratą tylko jednego seta na całej drodze do triumfu. Dzisiaj będzie miał najcięższe zadanie nie z samym przeciwnikiem, a z  publicznością, która z pewnością obszernie przyjdzie dopingować swojego reprezentanta. Ramos jednak potrafi bardzo dobrze grać na mączce, co pokazują jego dotychczasowe wyniki. Trzeba zauważyć, że w wymagających kondycji fizycznej pojedynkach, zawsze ma on moment załamania, gdzie nie potrafi utrzymać tempa rywali. W tym meczu liczę na to samo, gdyż ma on już swoje lata na karku i wie, że nie zawsze opłaca się gonić rywali, jeżeli w danym secie mają przewagę.

Jego rywalem będzie jeden z najbardziej lubianych zawodników z Francji. Gael Monfils. Zdecydowanie to jemu przychylna będzie publiczność zgromadzona na tym meczu. Francuz powoli się rozkręca w meczowej rywalizacji i widać, że powoli przywraca sobie jego wiarę w możliwość wygrywania. Miał on mocnego doła, gdyż nie potrafił poradzić sobie z presją powrotu na kort. Jednak po pierwszym wygranym pojedynku w tym roku, powoli zaczynamy widzieć pozytywnego i zaskakującego Monfilsa. Dzisiaj jego największym atutem powinien być serwis i aspekt mentalny, jakim będzie publiczność. Może nie jest w stanie jeszcze pokonać swojego rywala, jednak mocno mu w tym kibicuje. Na tegorocznych rozgrywkach wygrał on tylko jedno spotkanie, które w żadnym stopniu nie może go równoważyć z ograniem przez Ramosa. Jednak duża doza treningów z Rogerem Federerem, powinna mu dać duży bagaż przyjemnych emocji i umiejętności rozgrywania piłek podczas gry i dzisiaj liczę na jego minimum jeden dobry set.

Co obstawiać? Ten pojedynek może być trochę dziwny. Monfils ze swoją jeszcze niestabilną formą i małą ilością rozegranych meczów, a do tego nawierzchnia ziemna, która jest ulubionym kortem jego rywala. Będzie miał bardzo trudne zadanie, jednak możliwe do wykonania. Największą bronią Francuzów na tym turnieju bez wątpienia jest publiczność, która w mocny sposób akcentuje swoją obecność po zdobytym punkcie przez ich reprezentanta. Wierzę, że dzisiaj będziemy świadkami długiego pojedynku i żaden z zawodników nie będzie oddawał łatwych piłek. Gramy na minimum 4 sety w tym meczu! Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Liczba setów w meczu: 4/5
Kurs: 1.52
Zagraj!

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alex de Minaur – Stefano Travaglia

01.06.2021 r. – 11:00

Kolejny mecz, w którym nie uważam tak, jak bukmacherzy, że tutaj Minaur jest zdecydowanym faworytem. Sądzę, że będziemy świadkami bardzo długiego spotkania, gdzie każdy zawodnik da bardzo dużo z siebie na polu walki. Są to zawodnicy, którzy mocno wchodzą w mecz. Rzadko przegrywają pierwsze sety z podobnie uspecyfikowanymi rywalami i często wkładają w premierowe starcia dużo siły na serwisie. Zawodnicy, którzy mierzyli się ze sobą tylko raz, w poprzednim roku na kortach twardych. Tam lepszy okazał się być Australijczyk, jednak sety były bardzo wyrównane, gdyż na tablicy wyników widniało: 6:4, 6:4. Widać, że nie są oni specjalistami od przełamań, i nie pożądają, jak najwyższej wygranej nad przeciwnikiem. De Minaur nie jest fantastycznym zawodnikiem na mączce i z pewnością będzie chciał rozgrywać więcej swoich zagrań na sposób związany z hardem, gdyż jego doświadczenie na mączce, też nie jest zbyt duże. Jest on faworytem i duża w tym zasługa jego pozycji w rankingu. Jednak przewaga z racji umiejętności grania na mączce stoi po stronie jego rywala.

Stefano Travaglia jest Włochem, który obecnie zajmuje o 78. miejsce w rankingu ATP i jest o 56/ pozycji niżej niż jego dzisiejszy rywal. Jednak warte uwagi są jego występy na europejskiej mączce. Nie chodzi tutaj o sam wynik, a o sposób gry. Często walczy do końca i nie ma w zwyczaju poddawać się przy swoim serwisie. Do tego jego gra jest uspecyfikowana pod mączce, na której się wychował. Włoch rozegrał sporo meczów na europejskich obiektach ziemnych w tym roku, jednak najlepszych rezultatem było dotarcie do trzeciej rundy w Monte Carlo, gdzie przegrał dopiero z Pablo Carreno-Bustą. Ma on w sobie spore umiejętności i wolę walki, a także liczę na większy doping na jego osobę przez zgromadzoną publiczność. W poprzednim roku osiągnął tutaj trzecią rundę, gdzie przegrał tylko z późniejszym triumfatorem rozgrywek, Rafą Nadalem. Czy dzisiaj jest w stanie ukąsić młodego Australijczyka?

Co obstawiać?

Uważam, że tak, gdyż jego umiejętności są na tyle duże, że ma on przewage nad Minaurem pod kątem technicznym. Australijczyk jest szybszy i wymaga dobrego przygotowania fizycznego od swoich rywali, jednak Travaglia powinien pokazać dużą dozę spokoju i ugrać minimum seta w tym pojedynku. Nie powinniśmy zobaczyć jednostronnego meczu, dlatego mój typ opiera się na minimum 36 gemach w spotkaniu! Zachęcam także do zagrania kuponu w Superbet, gdzie stworzona jest moja propozycja!

Powyżej 35,5 gemów w meczu
Kurs: 1.70
Zagraj!

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/goto/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Dubel tenis 01.06.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

fot. Pedja Milosavljevic/SIPA

Zaloguj się aby dodawać komentarze