Czy cash out liczy się do obrotu? Cash-out live u polskiego bukmachera!

kiedy cashout liczy się do obrotu

Typerzy często pytają nas o to, czy cash out liczy się do obrotu? Bukmacherzy dla każdego bonusu przygotowują indywidualny regulamin, w którym poruszają również kwestię cash out w kontekście użycia tego narzędzia. W obrocie bonusem lub depozytem cash out może stanowić pomocne rozwiązanie, ale czy w ogóle można je stosować? Warunki i zasady obrotu w pewnych kwestiach są nieubłagalne. To sprawia, że trzeba postępować ściśle z wytycznymi, żeby obrót został poprawnie zrealizowany. Tak też jest w przypadku cash out – korzystanie z tej funkcji na własną rękę może prowadzić do odebrania bonusu.

Czy cash out liczy się do obrotu?

Narzędzie cash out, o którym więcej przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/cash-out/ potrafi działać w interesie gracza pod warunkiem, że poprawnie się niego korzysta. W większości przypadków służy ono do osiągania gwarantowanego zysku, ale w Superbet można jest zastosować również do zminimalizowania porażki. W takiej sytuacji zwrot cash out może być niższy od stawki, jaka została użyta do zagrania zakładu. Funkcja ta jest znana szerokiej grupy typerów, którzy regularnie z niej korzystają.

W obstawianiu cash outem trzeba zachować jednak umiar, ponieważ zlecanie wcześniejszej wypłaty przy realizacji obrotu może mieć negatywne skutki dla twojej promocji. Cash out z reguły nie jest przyjmowany w obrocie bonusem, a jeśli użytkownik zastosuje taką wypłatę, to stawka nie jest zaliczana na poczet obrotu. Warto o tym wiedzieć, ponieważ można się zdziwić, że bonus lub depozyt nie zostanie uznany za obrócony pomimo postawienia stawki za określoną ilość razy.

cashout obrót bukmacher

Cash out a obrót bonusem – jak to działa?

Działanie cash out sprowadza się do wypłaty kuponu bez rozstrzygnięcia wszystkich meczów. Oczywiście wcześniejsze rozliczenie zakładu jest możliwe, jeśli jeszcze żaden typ nie został rozliczony jako przegrany. Czy można stosować cash out do obrotu? Sprawdziliśmy to dokładnie u wszystkich bukmacherów w Polsce. Jak to jest naprawdę? Każdy bukmacher zastrzega w obrocie, że cash out nie będzie brany pod uwagę. Co to oznacza? To że użycie cash out w bonusie lub depozycie, który kwalifikuje się do promocji – nie spełni warunków obrotu.

W obrocie bonusem są stawiane konkretne wymogi, które polegają na użyciu odpowiedniej ilości typów, wysokości kursów i stawki. Pozwalanie na cash out w grze za bonus narażałoby interes bukmacherów. Użytkownicy mogliby wypłacać wcześniej wygrane, a więc otrzymywać pewny zysk w obrocie bonusem. To powodowałoby, ze praktycznie zawsze wychodziliby na plus. Bonus już sam w sobie jest dużą atrakcją ze strony bukmacherów – pozwolenie na cash out wiązałoby się z gwarancją zysku dla klientów.

Cash out a obrót depozytem – jak to działa?

Jeśli korzystasz z salda depozytowego, a więc obstawiasz zakłady z konta głównego, to możesz dowoli wypłacać przy użyciu cash out. Bukmacherzy z cash out nie stawiają dużych ograniczeń, jeśli chodzi o zakłady za pieniądze z salda depozytowego. Inaczej jest, jeśli wpłata podlega obrotowi w warunkach bonusu. Znamy promocje bukmacherskie od depozytu, gdzie nie bonus, a właśnie wpłata jest wymagana w obrocie. Tak jest w ofercie na start bukmachera Fortuny, a kwotę wpłaty trzeba też obrócić w bonusie 100% Totolotka. Czy wtedy cash out może być użyty w grze za depozyt?

Kiedy obracasz depozyt, bo wcześniej otrzymałeś za niego bonus, to cash out nie może być stosowany. To wbrew regulaminowi, co dokładnie sprawdziliśmy analizując wszystkie oferty powitalne na polskim rynku. W takiej sytuacji ponownie depozyt wykorzystany narzędziem cash out nie zostanie doliczony do sumy stawek spełniających wymagany obrót.

Czym jest cash out?

Cash out jest rozliczonym zakładem, który w teorii wciąż jeszcze trwa. Załóż sobie sytuację, że wytypowałeś na sobotę i niedzielę cztery mecze piłki nożnej. Dwa z nich już weszły, ale wciąż czekać na rozstrzygnięcie pozostałych spotkań. Dzięki cash out będziesz miał okazje już teraz wypłacić wygraną – bez zważania na to, co stanie się w pozostałych meczach. Pewna wygrana, choć oczywiście pomniejszona o brak pozostałych wydarzeń sportowych. Tak w pigułce działa cash out w zakładach bukmacherskich.

Kiedy użyjesz funkcji cash out? Oto podstawowe warunki:

  • Jeśli żadne ze zdarzeń nie zostało rozliczone jako przegrane.
  • W zakładach przedmeczowych i “na żywo”.
  • Na kuponach pojedynczych i akumulowanych.

Gdzie mogę korzystać z opcji cash out?

Cash out jest już domeną wszystkich bukmacherów. To już nie te czasy, kiedy tylko Fortuna lub STS oferowali cash out, a klienci musieli zdecydować, u którego z tych buków zarejestrować konto: https://zagranie.com/sts-czy-fortuna/. Narzędzie cash out obecnie pojawia się w zakładach na stronach internetowych i mobilnych aplikacjach.
Jakie zakłady zaliczają się do cash out? Bukmacherzy wyłączają z tej oferty tak naprawdę tylko sporty wirtualne i gry karciane. Kupony mogą zostać zrealizowane wypłatą cash out w obstawianiu piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki i pozostałych dyscyplin. Warunki i kwota cash out są ustalane przez bukmachera. Firma decyduje o wartości wypłaty i momencie, w którym można jej dokonać. Co ważne, użytkownik nie jest zobligowany do akceptacji cash out.

Bukmacherzy z ofertą cash out

W oczach użytkowników w ostatnim czasie bardzo na znaczeniu zyskał cash out przyznawany przez Superbet. To bukmacher, który ustalił trzy poziomy wypłaty cash out:

  • Wyświetlona kwota – możesz odberać w danej chwili to, co widzisz na ekranie.
  • Dowolna kwota – otrzymasz wartość cash out, nawet jeśli zostanie ona zmodyfikowana pomiędzy przyznaniem cash out a wypłatą.
  • +/- 10% – otrzymasz cash out, jeśli kwota nie zmieni się o 10% (na korzyść i niekorzyść gracza).

Co więcej, Superbet jako jedyny bukmacher w Polsce udostępnia cash out, dzięki któremu można odzyskać część postawionej stawki. Reszta bukmacherów przyznaje wcześniejsze rozliczenie tylko wtedy, gdy zwrot jest większy niż wkład gracza na kupon. Więcej o cash out Superbet przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/cash-out-w-superbet-wyplacaj-kiedy-chcesz-i-jak-chcesz/.

Gdzie cash out liczy się do obrotu bonusem?

Nie będziemy rozwijać tego tematu, ponieważ na ten moment żaden z bukmacherów nie akceptuje cash out przy obrocie bonusem. Czy to się zmieni? Wątpimy w to, ponieważ dla bukmacherów oznaczałoby to duże straty.

Czy cash out liczy się do obrotu? – podsumowanie

Możemy tylko wzruszyć ramionami, bo tak jak typerzy, tak i my żałujemy, że nie możemy korzystać z cash out przy obrocie bonusem lub depozytem. Doceniamy jedna możliwość korzystania z tego narzędzia przy wszystkich sportach i rodzajach zakładów: przedmeczowych oraz na żywo. Gdy ma się odpowiednią “czutkę”, to dzięki cash out można uchronić swój zakład przed porażką, co jest największą zaletą tej oferty.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze