Czechy – Wyspy Owcze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.10.2023

Tomas Holes, Jabub Brabec, Ladislav Krejci

Gdzie oglądać mecz Czechy – Wyspy Owcze? W niedzielę odbędzie się starcie Czech z Wyspami Owczymi w eliminacjach Euro 2024. Masz ochotę prześledzić ten pojedynek? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV, a także stream online.

Czechy – Wyspy Owcze, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja pomiędzy zespołami Czech oraz Wysp Owczych odbędzie się na Doosan Arena w Pilznie 15 października 2023 o godzinie 18:00. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą gospodarze, którzy liczą na zajęcie jednego z pierwszych dwóch miejsc w grupie i mają na to spore szanse. Czy goście zdołają przeciwstawić się rywalom? Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV, możesz to zrobić w Polsat Sport Premium 2.

Czechy – Wyspy Owcze: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz obejrzysz też w Polsat Box Go, gdzie dostępna będzie transmisja w formie streamu online. Znajdziesz tam bowiem wszystkie mecze rozgrywane w ramach eliminacji Euro 2024. Zachęcam również do sprawdzenia dostępnych transmisji u bukmacherów, takich jak Betclic TV.

Gdzie oglądać Czechy – Wyspy Owcze?

Czechy – Wyspy Owcze obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli chcesz zagrać swoje typy na ten pojedynek, możesz skorzystać z STS. Jeśli natomiast nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Życzę powodzenia i przyjemnego oglądania meczu.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Andrew SURMA/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze