Czechy – Mołdawia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.11.2023

Czechy - Mołdawia gdzie oglądać

Czechy – Mołdawia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami kolejny dzień z eliminacjami do Euro 2024. W “polskiej” grupie dzieje się sporo, bowiem bezpośredni mecz pomiędzy Czechami a Mołdawią zdecyduje o awansie na turniej główny. Oczywistym faworytem są gospodarze, jednak z pewnością nie należy skreślać przyjezdnych. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę potyczkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Czechy – Mołdawia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Czechy – Mołdawia na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Czechy – Mołdawia? Wszystkie pojedynki trwających jeszcze eliminacji do mistrzostw Europy 2024 zobaczysz na sportowych kanałach Polsatu. Stacja ta jako jedyna posiada bowiem prawa do pokazywania transmisji z kwalifikacji do Euro 2024. A starcie pomiędzy opisywanymi zespołami będziesz mógł śledzić w Polsacie Sport News, w poniedziałek o 20:45.

Czechy – Mołdawia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

To jednak nie wszystko, bowiem na kibiców czeka również stream online Czechy – Mołdawia. Taką opcję również daje Polsat na swojej platformie internetowej – Polsat Box Go. Oznacza to, że wystarczy wykupić dostęp do odpowiedniego pakietu sportowego, aby cieszyć się z piłkarskich emocji na żywo. Warto zaznaczyć, że to jedyne miejsce, w którym zobaczysz to, ale i inne spotkania eliminacyjne. Mianowicie nawet najlepiej rozwinięte pod względem transmisji firmy bukmacherskie, a więc czy to Superbet TV czy STS TV nie pokazują rozrywek międzynarodowych z Europy.

Gdzie oglądać Czechy – Mołdawia?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Czechy – Mołdawia, to warto także zwrócić uwagę także na inne transmisjom live u bukmacherów w naszym kraju. W końcu prawa do pokazywania meczów na żywo posiada większość operatorów w Polsce. Do streamów zalicza się chociażby pojedynki z piłki nożnej i takie ligi jak Serie A, Ligue 1, Bundesligę, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych. Wszystko to zobaczysz oczywiście za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze