Czechy – Malta: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2024

Czechy - Malta gdzie oglądać

Czechy – Malta: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czas na kolejne spotkania towarzyskie, a wśród nich do walki staną reprezentacje, które dzieli kilka poziomów. W końcu naprzeciw siebie stanie 36. i 171. drużyna rankingu FIFA. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Czechy – Malta, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Czechy – Malta na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Czechy – Malta na żywo? Zbliżające się mecze towarzyskie pokazuje standardowo już Polsat Sport. W końcu to właśnie tam można było śledzić starcia eliminacyjne do Euro czy Ligę Narodów. Warto jednak zaznaczyć, że transmitowane są najciekawsze starcia, dlatego też pojedynek pomiędzy opisywanymi zespołami nie będzie pokazywana w polskiej telewizji. Natomiast odbędzie się on w piątek, 7 czerwca o 17:30.

Czechy – Malta gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tym samym stream online Czechy – Malta również nie będzie pokazywany w internecie. Od dawna już żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania pojedynków międzynarodowych, więc jedyną opcją był Polsat, który również nie zdecydował się pokazać tego starcia. A gdybyś chciał poznać typy na Euro 2024, to oczywiście już niebawem znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Kursy na wynik 1X2 w meczu Czechy - Malta
Superbet
1.16
Czechy
7.00
Remis
17.00
Malta
Zagraj!

Gdzie oglądać Czechy – Malta?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Czechy – Malta, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystko bez dodatkowych opłat i w świetnej jakości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze