Czechy – Macedonia Północna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.06.2024

Tomas Soucek główkujący piłkę

Gdzie oglądać Czechy – Macedonia Północna? Po rozbiciu Malty nasi południowi sąsiedzi przystępują do kolejnego sparingu, w którym Czesi zmierzą się z Macedonią Północną. W poniższym tekście znajdziecie najważniejsze informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Czechy – Macedonia Północna na żywo w TV

Rywalizacja Czechów z Macedończykami będzie dla naszych południowych sąsiadów kolejnym sprawdzianem przez Mistrzostwami Europy 2024. Przed kilkoma dniami Czesi rozbili w sparingu Maltę aż 7:1 i także w kontekście poniedziałkowej rywalizacji będą oni dość wyraźnymi faworytami. Sam mecz rozpocząć ma się 10. czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to takowa będzie dostępna do obejrzenia na żywo. Odnajdziemy ją na programie Polsat Sport 1, który to kanał nie wymaga wykupowania dodatkowych pakietów. A jak wyglądają obecnie kursy bukmacherskie na ten mecz?

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.48
Czechy
Zagraj!
Superbet
4.40
remis
Zagraj!
Betfan
6.60
Macedonia Północna
Zagraj!

Czechy – Macedonia Północna, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Na Zagraniu pojawiły się już pierwsze analizy i typy na Euro 2024 – zainteresowanych tą kwestią odsyłam zatem do sprawdzenia! A wracając do rywalizacji Czechów z Macedończykami i możliwości zobaczenia tej rywalizacji na żywo, w Internecie odnajdziemy legalny i bezpieczny stream online, z którego będzie można skorzystać! Na Polsat Box Go odnajdziemy transmisję z rywalizacji Czechy – Macedonia Północna na żywo, jednakże dostęp do tego serwisu niestety nie jest darmowy. Na oficjalnej stronie Polsatu trzeba będzie wykupić odpowiedni pakiet, aby skorzystać ze wspomnianego streamu online.

Gdzie oglądać Czechy – Macedonia Północna?

Podsumowując zatem informacje zawarte w tym artykule, okazuje się, że spotkanie Czechy – Macedonia Północna w naszym kraju będzie dostępne do obejrzenia na żywo! Kibice skorzystać będą mogli z dwóch opcji – transmisję w TV na żywo znajdziemy na Polsat Sport 1, natomiast legalny i bezpieczny stream online będzie dostępny w Polsat Box Go! Ja ze swojej strony polecam sprawdzić inne transmisje u bukmacherów, aby nie przegapić żadnego ciekawego spotkania reprezentacyjnego. Powodzenia i masy emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze