Tegoroczne Mistrzostwa Europy reprezentacja Polski rozpoczęła idealnie. 4 mecze, 4 zwycięstwa, 1 przegrany set – tak gra Mistrz Świata! Z okazji trwającego turnieju bukmacher Fortuna przygotował bonus kursowy, dzięki któremu wygrana może wzrosnąć aż o 14%. Jeśli obstawiasz siatkówkę, interesują Cię obecne mistrzostwa – to ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Bukmacher Fortuna z Bonusem

Od omawianych właśnie siatkarskich Happy Hours, Fortuna rozpoczęła promocyjną ofensywą, która jest połączona z licznymi bonusami bukmacherskimi. Co tydzień gracze będą otrzymywali szansę na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Co ważne, bukmacher gwarantuje, że nie będzie konieczny wielokrotny obrót kwotą bonusu! Fortuna z Bonusem to wyższe wygrane, atrakcyjne nagrody na zakłady oraz obstawianie bez ryzyka. Pierwsza promocja dotyczy siatkarskich Mistrzostw Europy.

Siatkarskie Happy Hours zasady:

Pierwsza akcja Fortuny polega na zwiększaniu wygranych. Aby wziąć w niej udział należy w dni, w których swoje mecze na Mistrzostwach Europy rozgrywa reprezentacja Polski, dodać do swojego siatkarskiego kuponu prematch bonus kursowy, który aż o 14% zwiększy Twoją wygraną. A zatem otrzymamy bonus od bukmachera, zwiększający naszą wygraną o 14% tylko i wyłącznie w zamian za obstawienie meczów w wybranych godzinach. Żal nie skorzystać 😉

Akcja trwa w dni meczowe reprezentacji w godzinach 15:00 – 16:00. Zakłady można zawierać zarówno na stronie www jak i w aplikacji mobilnej. Należy skorzystać z siatkarskiej oferty prematch. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a min. stawka to 20 zł. Bukmacher zwraca również uwagę na to, że bonusy kursowego Happy Hours nie wolno łączyć z Hitem Dnia, Zakładem Bezpiecznym lub Superofertą.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich, w tym również tych od Fortuny, przeczytacie pod tym linkiem -> Bonusy bukmacherskie