Przed nami druga kolejka rozgrywek w grupie A. Reprezentacja Czarnogóry na własnym boisku zmierzy się z Anglią, a my szukamy ciekawych opcji do obstawienia z oferty STS.

Czarnogóra vs Anglia – analiza meczu

Przed nami ciekawe spotkanie, które wcale nie musi być tak jednostronne, jak pokazują kursy bukmacherskie. Czarnogóra była underdogiem w pierwszej rywalizacji przeciwko Bułgarii, a mimo to wywalczyli jeden punkt na ciężkim terenie. W drugiej kolejce będą mieli atut własnego boiska, jednak trzeba pamiętać, że poprzeczka pójdzie zdecydowanie do góry.

Anglicy w pierwszej serii gier zniszczyli reprezentację Czech. Starcie faworytów do wyjścia z grupy zakończyło się wygraną Synów Albionu aż 5:0. Show w tej rywalizacji skradł Raheem Sterling, który zdobył trzy bramki. Bardzo dobre spotkanie rozegrał również Jadon Sancho. Podopieczni Garetha Southagate’a są muszą potwierdzić swoją klasę na obiekcie w Podgoricy. Do tej pory Anglicy nie wygrali z tym rywalem na wyjeździe. Dwukrotnie w spotkaniu padł remis z golem obu stron.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, jednak oferta kursów głównych u legalnych bukmacherów ma wyraźnego faworyta. Sprawdźmy, jak to wygląda na podstawie propozycji opinii STS.

STS opinie

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Anglicy po kursie 1.50 pomimo tego, że zagrają na bardzo ciężkim terenie w Podgoricy. Zwycięstwo Czarnogóry posiada przelicznik – 7.35, a remis – 4.00.

Zdarzenia dodatkowe w STS

Do tej pory obie rywalizacje tych drużyn na obiekcie w Podgoricy zakończyły się wynikami BTTS. Anglicy w każdym z poprzednich czterech spotkań zdobyli przynajmniej dwa gole. Dobra forma tego zespołu nie ulega wątpliwości, jednak kluczowym problemem przy typowaniu takiego zdarzenia będzie dyspozycja gospodarzy. Czarnogóra w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym pokazała się z dobrej strony przeciwko Bułgarii, dlatego myślę, że można zaryzykować. W opinii STS wynik z golem obu stron nie jest pewniaczkiem, a kurs tego zdarzenia wynosi – 2.40. Dla porównania przeciwstawny typ bez BTTS’u – 1.55.

BTTS – 2.40

Anglia w meczu z Czechami pokazała się z doskonałej strony. Ogólnie Synowie Albionu mają passę czterech kolejnych zwycięstw. Od czasu zakończenia Mistrzostw Świata, na których zajęli czwartą pozycję przegrali zaledwie jeden mecz – przed własną publicznością z Hiszpanią. Dobra forma pozwala zakładać, że wygrają z Czarnogórą na wyjeździe. Moim zdaniem w tym starciu zobaczymy więcej niż jedną bramkę, dlatego typuję triumf gości i +1,5 gola. Oferta STS proponuje zagranie takiego zdarzenia po kursie – 1.80.

2/+1,5 gola – 1.80

Jeśli ktoś obawia się murowania bramki ze strony gospodarzy i ciężkiego boiska dla Anglików, to nieźle wygląda również propozycja z underem -3,5 gola. W takim przypadku za wygraną gości i mniej niż cztery bramki w meczu można złapać przelicznik na poziomie – 1.85

2/-3,5 gola – 1.85

Patrząc na dyspozycję podopiecznych Garetha Southgate nie zakładam tutaj sensacji. Moim zdaniem Anglicy powinni sobie poradzić i odnieść pierwsze zwycięstwo na obiekcie w Podgoricy.

Bardzo ciekawą propozycję ma również bukmacher STS pod kątem zdobytej bramki przez drużynę gości w obu połowach. Anglicy w meczu z Czechami trafili do siatki przed przerwą i po zmianie stron. Jeśli udałoby im się powtórzyć takie osiągnięcie to można atakować przelicznik na poziomie 2.55.

Anglia zdobędzie gola w pierwszej i drugiej połowie – 2.55

Więcej informacji na temat bukmachera STS znajdziecie w naszej recenzji pod tym linkiem -> https://zagranie.com/sts-opinie-bonus-i-kod-promocyjny-2018/