Czarnogóra – Turcja: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

turecki zawodnik na euro

W kwalifikacjach do mistrzostw świata pozostało w Europie do rozegrania zaledwie kilka meczów. Jednym z nich będzie rywalizacja Czarnogóry z Turcją. Na papierze to goście są faworytami, ale czy uda się im zgarnąć trzy punkty? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Czarnogóra – Turcja – gdzie oglądać dzisiaj?

Turcja zapewniła już sobie miejsce w barażach do mistrzostw świata. Jednak nie może teraz spocząć na laurach, bowiem stawka jest wysoka. Jeżeli wygra z Czarnogórą, to może zapewnić sobie rozstawienie, a tym samym łatwiejszych rywali w pierwszej rundzie. Turcy mają więc o co grać, ale czy uda się im pokonać rywali? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz i sprawdź, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Sprawdź też aplikację mobilną od Fuksiarza i grając u tego bukmachera zwiększ emocje z oglądania!

Czarnogóra – Turcja: gdzie oglądać za darmo?

Czy da się mecz Czarnogóry z Turcją obejrzeć za darmo? Spotkanie tych drużyn będzie akurat pokazywane tylko w Polsat Sport, a więc za dostęp trzeba zapłacić. Nie da się tego obejść, chociaż dzięki Fuksiarzowi możesz zgarnąć dwie rzeczy, zamiast jednej!

Czarnogóra – Turcja: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Czarnogóry z Turcją będzie transmitowane w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do tej platformy, jednak trzeba najpierw wpłacić środki.

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Czarnogóry z Turcją

polsat box voucher od fuksiarza

Czarnogóra – Turcja: stream na żywo online

Gdzie więc odpalić stream online z meczu Czarnogóry z Turcją? Spotkanie tych drużyn będziesz mógł włączyć w przeglądarce, więc wystarczy mieć dostęp do internetu. Możesz także pobrać aplikację mobilną i oglądać na telefonie.

Czarnogóra – Turcja: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Czarnogóra, a Turcją będzie dość ciekawa. Jeżeli goście zgarną trzy punkty, to mogą zdobyć rozstawienie. To na pewno dla nich bardzo ważna kwestia i warto to mieć na uwadze. Pamiętaj, że w aplikacji mobilnej od Fuksiarza możesz obstawić ten mecz!

Zdjęcie: Zheng Huansong/Xinhua/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Czarnogóry z Turcją?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go i Polsat Sport!

O której Czarnogóra zagra z Turcją?

Mecz Czarnogóry z Turcją zaplanowany został na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze