Czarnogóra – Litwa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

Piłkarz Czarnogóry przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Czarnogóra – Litwa? W czwartkowy wieczór będziemy mieli do wyboru wiele ciekawych gier w ramach eliminacji do Euro 2024. Jednym ze spotkań będzie batalia Czarnogóry z Litwą i to właśnie o tym starciu powiem więcej w poniższym tekście. Jeżeli więc z jakiegoś powodu chcecie zobaczyć to spotkanie na żywo, to zerknijcie na szczegóły dotyczące transmisji w TV i streamów online zawarte poniżej!

Czarnogóra – Litwa na żywo w TV

Być może na pierwszy rzut oka rywalizacja Czarnogóry z Litwą nie wzbudza przesadnych emocji, jednak na pewno znajdą się kibice piłkarscy, którzy zechcą obejrzeć spotkanie dość niszowych jak na warunki europejskie reprezentacji! Trzeba zatem wiedzieć, że mecz ten zaplanowany został na 16. listopada 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 20:45 polskiego czasu. Legalna i bezpieczna transmisja będzie w naszym kraju dostępna, jednak niestety nie ta w telewizji. Sprawdźcie aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie, a my przechodzimy prędko do kwestii streamów online!

Czarnogóra
Nov 16, 2023
20:45
Litwa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:44, 16 listopada 2023 20:44.

Czarnogóra – Litwa: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem już wyżej, że mecz Czarnogóry z Litwą będzie można zobaczyć na żywo za sprawą streamu online. I faktycznie taka opcja będzie w naszym kraju dostępna. Najpewniej wiecie już, że prawa do pokazywania meczów eliminacji Euro 2024 posiada w Polsce telewizja Polsat. Ma ona oczywiście swój własny serwis internetowy i to właśnie na Polsat Box Go znajdziemy legalny i bezpieczny stream online z opisywanej batalii. Niestety jednak nie będzie to darmowe źródło, bo za wspomniany pakiet trzeba będzie zapłacić. Darmowych alternatyw w przypadku eliminacji do Euro 2024 zwyczajnie brak.

Gdzie oglądać Czarnogóra – Litwa?

Mam nadzieję, że ten krótki tekst rozwiał Wasze wątpliwości odnośnie oglądania spotkania Czarnogóra – Litwa. Niestety nie mamy w tym przypadku wielkiego pola manewru, gdyż w zasadzie jedyną dostępną, aczkolwiek płatną możliwością będzie stream online w serwisie Polsat Box Go. Nie oszukujmy się, że nie jest tu mowa o wielkim hicie piłkarskim, zatem ograniczone możliwości transmisji nie dziwią. Polecam na koniec zerknąć na transmisje bukmacherów i oczywiście życzę masy emocji osobom, które zdecydują się obejrzeć to starcie na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze