CZA$ TO PIENIĄDZ – 50.000 PLN do wygrania w Betclic!

betclic dodatkowa kasa

Do finału Euro 2020 pozostało zaledwie kilka godzin, ale już teraz kibice przygotowują się na to spotkanie wielkimi krokami i liczą na świetne widowisko. Do tego również dołączają bukmacherzy, a Ci przygotowali ciekawe rzeczy. Kolejną z promocji jest podzielenie aż 50 000 PLN wśród graczy, którzy wytypują minutę strzelenia gola. Sprawdź, jak wygląda ten bonus w Betclic!

Czas to pieniądz: bonus w Betclic na finał Euro 2020!

Ostatni mecz podczas Euro 2020 zapowiada się na bardzo ciekawy. W finale zagrają zawodnicy Włoch i Anglii, którzy dotychczas byli zdecydowanie najlepsi podczas turnieju i grali bardzo solidnie, prezentując kibicom wysoki poziom. Na papierze jednak to wyspiarze są faworytami, bowiem zagrają u siebie, są w gazie, będą mieli wsparcie kibiców i jako jedyni praktycznie nie podróżowali podczas tych ME 2020, przez decyzje UEFA. Po drugiej stronie mamy jednak groźnych Włochów, głodnych trofeów, ze świetnymi zawodnikami, jak np. Chiesa, Insigne, czy Veratti.

U Anglików jednak również mamy groźnych graczy. W tym gronie można wymienić Kane’a, Mounta, Sancho, czy chociażby Rice’a. Na pewno jednak nie zagra Foden, który jest kontuzjowany i urazu nabawił się w sobotę podczas treningu. Obie drużyny jednak są niezwykle doświadczone, potrafią sobie radzić z presją i najzwyczajniej w świecie, świetnie wyglądały podczas tego turnieju. Kibice więc oczekują na dobre widowisko, wiele bramek i ciekawych akcji. Trudno tak naprawdę stwierdzić, kto ma większe szanse. U bukmacherów są dostępne za to ciekawe bonusy, o których już pisaliśmy. Kolejny z nich jest w Betclic, specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy niżej instrukcje!

W Betclic bonus na start możesz otrzymać za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN!

czas to pieniadz wlochy anglia

W Betclic jest specjalna akcja dla graczy, która zapewni Ci część kasy z puli nagród wynoszącej 50 000 PLN. Wystarczy poprawnie wytypować jednak minutę, w której padnie pierwszy gol, niezależnie od tego, kto go strzeli. Niżej jest kilka zasad, o jakich wspomina właśnie bukmacher:

  • Pamiętaj, że 22 minuta zaczyna się o 21’00” i kończy się w 21’59” itd.
  • Tylko zakłady rozliczone jako wygrane będą brane pod uwagę
  • Liczą się tylko gole strzelone w regulaminowym czasie gry (90 min). Bramki zdobywane w doliczonym czasie gry obu połów lub dogrywce nie będą brane pod uwagę.
  • W przypadku wyniku 0:0 bonus nie zostanie przyznany
  • Zakłady postawione przez ofertę Super Kursy nie będą brane pod uwagę przy rozliczaniu promocji
  • W celu rozliczenia promocji i ustalenia dokładnej minuty strzelenia pierwszego gola będzie brana pod uwagę oficjalna strona rozgrywek UEFA.com

Aby wziąć udział w akcji należy postawić zakład na mecz Włochy – Anglia z kursem 1.50 lub większym i stawką nie mniejszą niż 20 PLN. Każdy z graczy może obstawić maksymalnie pięć kuponów. Liczą się tylko single, postawione z oferty przedmeczowej. Dwie cyfry dziesiętne stawki Twojego zakładu określają Twój typ na minutę pierwszego gola w meczu,
np. stawka 25,22 oznacza typ na gola w 22. minucie meczu. W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz poprawnie wytypuje minutę pierwszego gola, pula 50 000 z zostanie podzielona równo pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

To wszystkie zasady, jakie przedstawił ten bukmacher. Do tego w Betclic bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN, który da Ci:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50% od wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze