Cypr – Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

gdzie oglądać mecz Cypr Hiszpania

Cypr – Hiszpania: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W grupie A wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia za nami, ale czy to oznacza że to koniec emocji? Niekoniecznie, bo Hiszpanie chcą jeszcze przypieczętować wygraną w tej rywalizacji, a Cypryjczycy liczą na pierwsze i być może jedyne punkty w tych eliminacjach. Kiedy sprawić niespodziankę, jeśli nie teraz? Przeczytaj artykuł i sprawdź, gdzie obejrzysz spotkanie Cypr-Hiszpania.

Cypr – Hiszpania na żywo w TV

Pełne prawa do nadawania meczów eliminacji do mistrzostw Europy 2024 ma grupa Polsat Plus i z tych praw dość szeroko korzysta. Większość spotkań można obejrzeć na żywo w sportowych kanałach Polsatu i tak też będzie tym razem. Spotkanie Cypr-Hiszpania pokaże Polsat Sport Premium 6 PPV, czyli kanał, w którym najczęściej można obejrzeć mecze Ligi Mistrzów, ale jest też uruchamiany na potrzeby meczów eliminacji do Euro czy mistrzostw świata.

Cypr – Hiszpania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Polsat nie zapomina też o użytkownikach internetu, bo transmisje sportowe coraz częściej kibice śledzą właśnie online i tutaj też mają taką możliwość, bo poza transmisją w Polsat Sport Premium PPV 6 mecz będzie nadawany w formie streamingu na platformie Polsat Box Go. Tam zobaczysz 100% spotkań tych eliminacji, a także mecze Fortuna 1. Ligi, Fortuna Pucharu Polski, czy siatkarskiej PlusLigi i wiele, wiele innych.

Gdzie oglądać Cypr – Hiszpania?

Sporo piłki nożnej będzie do oglądania w tygodniu, niestety eliminacje do Euro nie będą dostępne poprzez transmisje live u bukmacherów. Niemniej oferta niektórych operatorów jest całkiem bogata, a na naszej stronie możesz porównać portfolio transmisji takich bukmacherów jak STS TV, Fortuna TV, czy Superbet TV oraz wiele innych.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze