Dzisiaj, we wtorek 05.07.2022, rozpocznie się długo wyczekiwany turniej IEM Cologne 2022, który obok IEM Katowice i Majorów jest jednym z najważniejszych w ciągu roku. Czekają na nas ciekawe spotkania i wielkie emocje, a rozgrywki zaczniemy od fazy play-in, z której do fazy grupowej awansuje osiem najlepszych ekip. LV BET z tej okazji przygotował pickem challenge na IEM Cologne 2022. O szczegółach więcej dowiesz się niżej!

baner od lv bet na esport
fot. lv bet

Pickem Cologne 2022 od LV BET

Przez wiele lat kibice CS:GO trzymali kciuki za swoje ulubione drużyny podczas ESL One Cologne. To od zawsze obok IEM Katowice i Majorów był jeden z najważniejszych turniejów w roku. Ostatnio przemianowano go na IEM Cologne, ale jego ranka się nie zmieniła. Dalej są to tak samo prestiżowe rozgrywki, które warto oglądać. Zaczną się one dzisiaj od fazy play-in, gdzie 16 ekip powalczy o awans do fazy pucharowej (awansuje najlepsza ósemka).

W niej już czeka osiem ekip i drużyny zostaną podzielone na grupy, a dopiero później czeka nas faza pucharowa. W LV BET z kodem promocyjnym ZAGRANIE nie dość, że będziesz mógł obstawiać te spotkania z bonusami startowymi, to jeszcze masz możliwość wzięcia udziału w pickem Cologne, gdzie grasz o 10 000 PLN. O szczegółach piszemy niżej, a najpierw musisz założyć konto u bukmachera:

Jak już posiadasz swój profil, to same zasady akcji są bardzo proste. Wszystko opisujemy zresztą tutaj:

  1. Na stronie bukmachera znajdź Pickem
  2. Wybierz cztery drużyny, które Twoim zdaniem awansują do fazy grupowej bez porażki
  3. Wybierz cztery drużyny, które Twoim zdaniem znajdą się w fazie grupowej z bilansem 2:1
  4. Odbierz punkty za swoje typy

W jaki sposób bukmacher nalicza punkty za typy?

  • Dwa punkty za poprawne wytypowanie drużyny, która awansuje do fazy grupowej bez porażki
  • Jeden punkt za poprawne wytypowanie drużyny, która awansuje z bilansem 2:1 do fazy grupowej

To jednak nie wszystko, bo to samo możesz zrobić po fazie grupowej, a przed etapem play-offów. Tutaj musisz wybrać, kto wygra swoje ćwierćfinały, półfinały oraz finał.

  • Jeden punkt za poprawne wytypowanie drużyny, która wygra ćwierćfinał
  • Dwa punkty za poprawne wytypowanie drużyny, która wygra półfinał
  • Cztery punkty za poprawne wytypowanie drużyny, która wygra Wielki Finał.

Bukmacher rozdaje za to sowite nagrody, ponieważ za fazę play-in za 12 punktów jest 1500 PLN bonusu, za 11 punktów 900 PLN, a za 10 punktów 600 PLN. Za play-offy podział nagród wygląda podobnie, tylko punkty to odpowiednio 10, 9 i 8. Na koniec turnieju dodatkowe pieniądze zostaną rozdane także za ogólny wynik i osoby, które zgromadziły 20-22 oczka dostaną 2000 PLN, 17-19 punktów zgarną 1200 PLN, a 14-16 otrzymają 800 PLN.

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrana zostanie równo podzielona pomiędzy poszczególnych graczy. Swoich wyborów nie możesz zmienić, a przed wypłatą środków należy jeszcze nimi obrócić trzykrotnie po kursie 1.75 lub większym. Nie można tego robić na platformie Sportów Wirtualnych, Gier Karcianych oraz Player Bets.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze