Crystal Palace – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2024

Harry Maguire bijący brawo

Gdzie oglądać Crystal Palace – Manchester United? 36. kolejkę w angielskiej Premier League zakończy rywalizacja na Selhurst Park, gdzie miejscowe Orły zmierzą się z Manchesterem United i zdaniem bukmacherów, będą faworytami tej batalii! A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie angielskiej ekstraklasy? O tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego serdecznie zapraszam.

Crystal Palace – Manchester United na żywo w TV

Rywalizacja Crystal Palace z Manchesterem United zakończy rywalizację w ramach 36. kolejki Premier League i mecz ten zapowiada się naprawdę ciekawie! Orły prezentują ostatnio bardzo wysoką formę i mają realne szanse na zatrzymanie Czerwonych Diabłów! Omawiane starcie rozpocznie się w poniedziałek, 6. maja 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety w Polsce nie znajdziemy tego rodzaju rozwiązania. Oznacza to, że starcie na Selhurst Park będzie dostępne do obejrzenia na żywo tylko i wyłącznie w Internecie. Więcej szczegółów o takim rozwiązaniu już za sekundkę!

Crystal Palace – Manchester United gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na rywalizację w ramach 36. kolejki Premier League. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w formie streamów online, o czym przed momentem wspomniałem. Platformą streamingową, która pokazuje absolutnie wszystkie spotkania ligi angielskiej w tym sezonie jest oczywiście Viaplay. To właśnie tam znajdziemy w 100% bezpieczną i legalną transmisję z ostatniego meczu 36. kolejki ligi angielskiej. Niestety zaznaczyć trzeba, że opcja z Viaplay nie jest darmowa, ponieważ miesięczna subskrypcja kosztuje tam 55 PLN.

Gdzie oglądać Crystal Palace – Manchester United?

Podsumowując zatem informacje zawarte w tym artykule, okazuje się, że starcie Crystal Palace – Manchester United na żywo będzie dostępne do obejrzenia tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Tym razem nie możemy liczyć na transmisję w Canal+ Sport, ponieważ ta stacja pokazuje tylko po 2 mecze na każdą kolejkę Premier League. Swoją drogą, polecam sprawdzić transmisje u bukmacherów, bo tam znajdziecie wiele innych ciekawych gier piłkarskich na żywo. Powodzenia i masy emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze