Gdzie oglądać mecz Crystal Palace – Manchester City? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Obywatele do starcia z CP podejdą jako faworyci. Podopieczni Guardioli świetnie wyglądali w ostatnim czasie, a teraz swoją formę muszą przełożyć na kolejne spotkanie, w którym do zgarnięcia mają komplet punktów.

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Crystal Palace – Manchester City, gdzie oglądać

Manchester City pewnym krokiem zmierza po kolejne mistrzostwo kraju. Obywatele nie mogą jednak jeszcze być go pewni, bo po 28 kolejkach mają na koncie 69 oczek, czyli o trzy więcej niż drugi Liverpool i aż 10 więcej od trzeciej Chelsea.

Jeżeli podopieczni Guardioli marzą o obronie tytułu, to muszą regularnie punktować. To wcale nie będzie jednak takie proste, bo rywale są wymagający. Crystal Palace jest jednym z takich przeciwników.

Crystal Palace – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Crystal Palace – Manchester City będzie pokazana w Canal+ Sport. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 20:55, a rozegrane zostanie na stadionie Crystal Palace. Pamiętaj, że korzystając z naszych typów na piłkę nożną zwiększysz emocje z oglądania!

Crystal Palace – Manchester City, transmisja za darmo

Tak się składa, że mecz Crystal Palace – Manchester City będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki naszej współpracy z eWinnerem, który proponuje Ci voucher na 30 dni dostępu do tej platformy.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Crystal Palace – Manchester City, transmisja online

Transmisja online z meczu Crystal Palace – Manchester City będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz.

Crystal Palace – Manchester City, szanse na zwycięstwo

Przed rozpoczęciem się spotkania Crystal Palace – Manchester City warto jeszcze przyjrzeć się kursom na tę rywalizację. U bukmacherów można zagrać ciekawe zakłady na rynek 1X2.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:24.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Crystal Palace - City?

Spotkanie Crystal Palace - City będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której CP zagra z City?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze