Crystal Palace – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.02.2024

Thiago Silva bijący brawo

Gdzie oglądać Crystal Palace – Chelsea? 24. kolejkę Premier League zakończymy w najbliższy poniedziałek, a jej ostatnim akcentem będą derby Londynu pomiędzy Crystal Palace, a Chelsea! Jeżeli w planach macie zobaczyć to starcie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Crystal Palace – Chelsea, transmisja na żywo w TV

24. seria gier w angielskiej Premier League okazuje się bardzo ciekawa, a jej ostatnim meczem będą właśnie derby stolicy pomiędzy Crystal Palace, a Chelsea! W poprzednich spotkaniach z udziałem tych ekip padało sporo bramek i na podobny scenariusz można liczyć w poniedziałek. Dokładny termin tego starcia to 12. lutego 2024 roku i godzina 21:00 czasu polskiego. Przechodząc już do szczegółów transmisji, niestety w Polsce nie będziemy w stanie obejrzeć omawianego meczu w TV. Canal+, który pokazuje 2 spotkania na każdą kolejkę tym razem transmitowało inne starcia, a zatem w celu znalezienia transmisji trzeba będzie zajrzeć do Internetu!

Crystal Palace – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

W dobie 2024 roku niedostępność zobaczenia jakiegoś meczu w telewizji nie jest żadną tragedią. Większość meczów w najlepszych rozgrywkach pokazywana jest bowiem w sieci i podobną sytuację mamy w przypadku rywalizacji Palace z Chelsea. Na obecny moment pełnię praw transmisyjnych do gier Premier League posiada w naszym kraju stacja Viaplay. W jej serwisie streamingowym należy utworzyć konto, a następnie za 55 PLN wykupić miesięczny dostęp do oferowanych streamów online i innych usług. Nikt nie lubi płacić za mecze piłkarskie, jednak mamy tu do czynienia z najlepszą ligą świata i derbami Londynu. Darmowych i jednocześnie legalnych alternatyw dla Viaplay niestety nie znajdziemy. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek?

Gdzie oglądać Crystal Palace – Chelsea?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to mecz Crystal Palace z Chelsea będzie dostępny tylko z jednego źródła. Powtórzę, że na obecny moment 2 spotkania na kolejkę pokazywane są na sportowych antenach Canal+, natomiast absolutnie wszystkie mecze Premier League znaleźć można w serwisie streamingowym Viaplay. Oznacza to, że również spotkanie na Selhurst Park będzie dostępne właśnie u tego operatora. Ja dziękuję już serdecznie za uwagę i życzę jak największych emocji podczas potyczki Crystal Palace – Chelsea na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze