Crystal Palace – Aston Villa: kurs 150.00 za wygrany zakład 1X2

Watkins i Bailey podczas spotkania

W meczu ostatniej kolejki Premier League w sezonie 2023/24 ekipa Crystal Palace zmierzy się z drużyną Aston Villi. Przy okazji tego starcia nowi gracze mogą skorzystać z najnowszej promocji u bukmachera Superbet i obstawić wygraną dowolnej ekipy po specjalnym kursie 150.00! W jaki sposób powalczyć o 300 PLN bonusu w ramach takiej oferty powitalnej? Szczegóły w poniższym tekście!

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Nowi gracze, którzy dotychczas nie mieli okazji założyć konta w Superbet już teraz mogą zmienić ten stan rzeczy i zagrać o 300 PLN bonusu! Wykorzystując nasz kod promocyjny możecie zagrać zwycięstwo Crystal Palace lub Aston Villi po specjalnym kursie 150.00! Podobnej oferty próżno szukać u innych bukmacherów, a jej szczegóły znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Crystal Palace lub Aston Villi (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ostatnimi czasy zespół Crystal Palace spisuje się fenomenalnie i regularnie wygrywa kolejne mecze. Orły zwyciężyły 5 z 6 poprzednich spotkań ligowych, natomiast Aston Villa ma już zapewnione 4. miejsce w Premier League, jednak w niedawnych starciach spisywała się przeciętnie. Ostatecznie to do Was należy wybór, czy w ramach promocji od Superbet zagracie zwycięstwo Palace, czy też Aston Villi. Ja serdecznie zachęcam do skorzystania z okazji i życzę samych trafionych zakładów!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze