Crystal Palace – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Piłkarze Palace po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Crystal Palace – Aston Villa? Jeżeli mielibyśmy wskazać spotkanie ostatniej kolejki Premier League, w którym padnie najwięcej goli, to solidnym kandydatem byłby mecz Crystal Palace – Aston Villa. Jeśli interesuje Was kwestia obejrzenia tego starcia na żywo w TV, jak i w formie streamu online, to wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam więc do lektury.

Crystal Palace – Aston Villa na żywo w TV

Rywalizacja Crystal Palace z Aston Villą to oczywiście mecz w ramach ostatniej kolejki Premier League w sezonie 2023/24 i potencjalnie spotkanie, w którym możemy zobaczyć naprawdę sporo goli! Oba kluby grają ofensywny i ciekawy futbol i szczególnie Orły imponują ostatnio formą. Podobnie jak wszystkie starcia 38. kolejki, tak i to rozpocznie się 19. maja 2024 roku o godzinie 17:00 naszego czasu. Niestety jednak w Polsce nie znajdziemy legalnej transmisji na żywo w TV. Zerknijcie na aktualne kursy bukmacherskie, a ja za sekundkę opowiem o dostępności streamów online!

Crystal Palace – Aston Villa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

W wolnej chwili polecam rzucić okiem na ranking bukmacherów, a tymczasem przechodzę do kwestii streamów online. Właśnie w taki sposób będzie można bowiem śledzić zmagania Crystal Palace z Aston Villą na żywo! Wszystko to za sprawą platformy streamingowej Viaplay, która w kampanii 2023/24 pokazywała wszystkie mecze ligi angielskiej i będzie transmitować w sieci również mecz na Selhurst Park! Gorszą informacją jest niestety konieczność zapłaty za miesięczny dostęp do usług Viaplay – obecnie kosztuje on 55 PLN.

Gdzie oglądać Crystal Palace – Aston Villa?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Crystal Palace – Aston Villa, to mam nadzieję, że w artykule znaleźliście niezbędne informacje na ten temat. Niestety w Polsce skorzystać będzie można tylko i wyłącznie ze streamu online w Viaplay. Darmowych i legalnych alternatyw w przypadku tego spotkania zabraknie, lecz wiele bezpłatnych streamów i relacji znajdziecie w pozostałych transmisjach bukmacherów. Powodzenia i masy emocji podczas niedzielnej rywalizacji w Londynie, jak i całej 38. kolejki Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze